Profesionální nabíječka baterií GYS BATIUM GYS7.12

Neohodnoceno
Značka: GYS

Model z řady automatických, mikroprocesorem řízených nabíječek francouzského dodavatele je určen pro kvalitní nabíjení všech běžných druhů baterií (s tekutým elektrolytem/GEL/AGM/VRLA).

  • automatické, optimální nabíjení bez nutnosti dozoru,
  • vysoká rychlost nabíjení, 50 % úspora času oproti běžným nabíječkám,
  • nabíjet je možné i hluboko vybité baterie (od napětí 1 V), většina běžných nabíječek to nedokáže,
  • nabíjet lze olověné baterie, baterie s tekutým nebo s gelovým elektrolytem GEL (PbSb, PbCa, SLA, Optima, maXXima atd.), baterie s legováním Silver-Calcium, baterie AGM (Absorbent Glass Matt), VRLA apod.,
  • díky elektronické regulaci s nabíjecí charakteristikou konstantního napětí IwUoU (u trakčních baterií IUIo) je umožněné plné 100 % nabití baterií, standardní nabíječky s charakteristikou W2 nebo U nabijí často baterie jen na 90 %,
  • integrovaná ochrana elektroniky, není nutné odpojovat baterii během dobíjení,
  • plně izolované kleště zabraňující zkratu při vzájemném dotyku kleští pod napětím.Parametr / typ
napájecí napětí (V)
výkon (W)
kapacita nabíjených baterií (Ah)
nabíjecí napětí (V)
regulační stupně
nabíjecí proud stř. (A)
nabíjecí proud efekt. (A)
funkce "SOS Recovery"
délka (mm)
šířka (mm)
výška (mm)
hmotnost (kg)
Batium 7/12
230
105
15 - 130
6 - 12
2
3 / 7
11
ne
340
210
130
4,8
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Kód: 024496
4 964 Kč 4 102 Kč bez DPH
Profesionální nabíječka baterií GYS BATIUM GYS7.12
Neohodnoceno
Značka: GYS

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost GYS byla založena v roce 1964 a je rodinnou společností s více než 900 zaměstnanci po celém světě. Společnost je založena na neustálých investicích do výzkumu a vývoje a získávání znalostí a v současné době je významným hráčem v oblasti konstrukce a výroby svařovacích strojů, nabíječek baterií a zařízení pro opravy karoserií.

Zařízení pro svařování - GYS nabízí jeden z nejširších sortimentů svařovacích strojů, příslušenství a spotřebního materiálu pro všechny potenciální uživatele, od nejmodernějších aplikací v průmyslu až po běžné použití při údržbě a opravách.

Zařízení pro údržbu baterií - Společnost GYS, vyráběná ve dvou továrnách, nabízí mimořádně širokou škálu produktů pro nabíjení a údržbu baterií. Více než 50 let výroby upevnilo pověst značky GYS po celém světě.

Zařízení pro opravy karoserií - Společnost GYS nabízí nejširší sortiment vybavení pro opravy vozidel, která se stala účastníkem nehody, tj. vytahování důlků, svařování, nýtování, zvedání, indukční ohřev (a mnoho dalších nástrojů). Tento sortiment byl vyvinut ve spolupráci s největšími světovými výrobci automobilů, kteří nám den co den důvěřují.


Arc Welding, Battery Chargers & Body Repair | GYS