Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Prodlužovací nástavec 152 mm, pro aku nýtovačku Milwaukee M12 BPRT

Neohodnoceno
Značka: Milwaukee

Nýtovací nástavec prodloužený 15,2 cm, pro aku nýtovačky Milwaukee M12 BPRT

Speciální prodloužení umožňuje dostat se s nýtovací pistolí i do hůře přístupných míst.

Určeno jako příslušenství pro nýtovačky Milwaukee.

Dostupnost Není skladem
Kód: 48950100
3 302 Kč 2 729 Kč bez DPH
Prodlužovací nástavec 152 mm, pro aku nýtovačku Milwaukee M12 BPRT
Neohodnoceno
Značka: Milwaukee

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické nářadí
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově předním výrobcem a prodejcem Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

Milwaukee zaměstnává cca 1.000 lidí. Výrobky Milwaukee i nadále určují průmyslové standardy kvality a technických řešení pro profesionální uživatele elektrického ručního nářadí ve všech odvětvích činnosti. Nabídka Milwaukee je více než 500 typů elektrického ručního nářadí a více než 3.500 položek příslušenství. Celá historie Milwaukee je spojena s vysokou kvalitou výrobků. Kvalita je daná konstrukcí, je daná použitými technologiemi a sofistikovanou technikou výroby.   

Lidé v Milwaukee jsou stejnou součástí úspěchu jako nářadí samotné. Veškeré nářadí Milwaukee a také příslušenství je vyráběno ve výrobních buňkách týmy pracovníků. Tato výrobní metoda pomáhá Milwaukee soustředit se na potřeby zákazníka, umožňuje rychle reagovat na potřeby trhu, zlepšuje produktivitu práce a zvyšuje kvalitu výroků.

File:Milwaukee Logo.svg - Wikimedia Commons