Přenosná hydraulická ohýbačka trubek se stojanem 19 Tun

Neohodnoceno
Značka: Genborx

Přenosná hydraulická ohýbačka trubek se stojanem se používá pro ohýbání železných trubek, nerezových trubek, trubek z barevných kovů apod. Skládá se z hydraulické pracovní jednotky/válce, ovládací hydraulické pumpy s pákou, držáku rolen dvou rolen, sady tvarových opěrek a třínožičkového stojanu. Vyznačuje se tuhou konstrukcí a velkou ohýbací silou 19 t. Charakterizuje ji i snadná a rychlá vyměnitelnost tvarových opěrek pro různé průměry trubek. Ohýbání trubek se provádí bez velké fyzické námahy. Kvalitní hydraulika a robustní konstrukční provedení zajišťují vysokou provozní spolehlivost a životnost bez nutnosti náročnější údržby. 

Technické parametry:
maximální ohýbací síla (t) 19 
maximální zdvih pístu (mm) 320 
ohýbací matrice/průměry trubek 1/2"/3/4"/1"/11/4"/11/2"/2"/21/2"/3" 
tloušťka stěny trubky (mm) 2,75-5,0 
rozměry (mm) 920x400x230

Hmotnost 112kg

Nadrozměrná zásilka

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: SWG-3B
14 026 Kč –18 % 11 502 Kč 9 506 Kč bez DPH
Přenosná hydraulická ohýbačka trubek se stojanem 19 Tun
Neohodnoceno
Značka: Genborx
Přenosná hydraulická ohýbačka trubek se stojanem 19 Tun
14 026 Kč –18 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty jako například ruční a elektrické nářadí dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa. O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží. Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.

Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.