POWX3240 Vysavač sucho / mokro 1 200W POWERPLUS
Neohodnoceno
Značka: POWERPLUS
  • Napětí 220 - 240V / 50Hz
  • Příkon 1.200 W
  • Objem nádrže 30 L
  • Sací výkon 16 Kpa
  • Délka hadice 3,5 m
  • Délka el. kabelu 3,5 m
  • Hmotnost 7 kg
VLASTNOSTI
  • Systém sání
  • Systém foukání
  • Suché / mokré vysávání
  • Silná a odolná nerezová nádrž
  • Extra zásuvka pro připojení nářadí k vysavači
  • Zásuvka s konstatním proudem max. 2000W
  • Funkce auto start
  • Vysoce účinný filtrační systém
  • Může být použit s nebo bez prachového sáčku
  • Otvor s víčkem k vypouštění kapalin z nádoby
  • Kolečka pro snadnou manipulaci
  • Přídavná rukojeť
  • Měkčené držadlo
BALENÍ OBSAHUJE
  • 1x vysavač
  • 1 x hadice 3,5 m
  • 1x teleskopická trubice + plastová trubka
  • 1x kartáč na podlahu zasucha i zamokra
  • 1x kartáč 2 v 1 (štěrbinový nástroj)
  • 3x papírový sáček na prach
  • 1x přídavná rukojeť
  • 4x kolečko
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: POWX3240