Pojízdný odsavač spalin, pro dva výfuky, 0,55 kW, 380 V, průměr 75 mm - ECAS-302-75
Neohodnoceno
Značka: Castex
Pojízdný odsavač spalin, pro dva výfuky, 0,55 kW, 380 V, průměr hadic 75 mm - ECAS-302-75
Napájení 230/400 V je standardem v průmyslovém prostředí a zajišťuje vysoký výkon dmychadla.
Ventilátor je umístěn na základně se čtyřmi kolečky, z toho dvě jsou vybaveny brzdou.
Komplet obsahuje:
•3x 1 m gumových hadic,
•1x druhá hadice
•2x adaptér (CAE-100-75)
Technické údaje:
• Výkon motoru:
0,55 kW
• Napájení: 230/400 V
• Pracovní teplota: 200 °C
Dostupnost Není skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: ECAS-302-75