Odsavač spalin a výfukových plynů, 1 hadice 4m, 0,75 kW, 400 V, prům. 100mm - ECAS-101-100
Neohodnoceno
Značka: Castex
Jedná se o jediný odsavač výfukových plynů, což je specializovaný, elektricky poháněný systém určený k efektivnímu odstraňování výfukových plynů v autoservisech a opravnách. Tento systém s hadicí o průměru 100 mm a délce 4 metry je spárován s dmychadlem s výkonem 0,75 kW a 400 V, aby byl zajištěn účinný a spolehlivý provoz.
Dostupnost Není skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: ECAS-101-100