Pneumatické kladivo AH-01, pro opravy pneumatik

Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Kladivo pro aplikaci opravných vložek do pneu, pneumatické, přívod vzduchu rychlospojkou 1/2“ – Ferdus 10.02 AH-01

Speciální nástroj pro dokonalé nalepení opravné vložky do pláště kola. Při nesprávném postupu hrozí, že mezi opravným materiálem a pneumatikou zůstanou vzduchové bubliny (riziko je hlavně u velkých vložek pro kola nákladních vozidel, autobusů, stavebních a zemědělských strojů apod.).

Úderníkem nástroje se vložka postupně přitlačuje k plášti – začíná se od středu a postupuje se k okrajům tak, aby vzduch mohl bezpečně unikat. Kladivo vyvine až 3700 příklepů (úderů) za minutu, díky čemuž je práce skutečně dokonalá.

Snadná obsluha: nástroj se připojuje ke zdroji stlačeného vzduchu klasickou rychlospojkou 1/2“, chod se zapíná spouští na rukojeti.

 

Technické parametry:

- max. počet úderů: 3700/min

- otáčky motoru: 2500 ot./min

- přívod vzduchu: 1/2"

- pracovní tlak: 6 bar

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
9.5.2024
Kód: 10.02
1 441 Kč 1 191 Kč bez DPH
Pneumatické kladivo AH-01, pro opravy pneumatik
Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Ferdus se specializuje na výrobu materiálů a vybavení pro autoservis a pneuservis. Její nabídka obsahuje především montážní stroje, zvedáky, nářadí, chemické produkty a materiály na opravu pneumatik a další.

Počátek chropyňské firmy Ferdus s.r.o. se datuje do roku 1990. Vždy si kladla za cíl nabízet jen prvotřídní výrobky pro autoservisy a pneuservisy. Tento záměr podporuje nejen přísným sledováním kvality a testováním, ale také neustálými investicemi do výroby, logistiky a komunikací s klienty. Díky tomu si získala svoje pevné místo nejen na českém trhu, ale i v mnoha evropských a dokonce asijských zemích.

Určitě si také prohlédněte katalog materiálů na opravy pneumatik firmy Ferdus v češtině (PDF).