Pískovací box Procarosa PROFI1200
Neohodnoceno
Značka: Procarosa
Hlavní výhody jsou: nadprůměrně velký objem kabiny pro efektivní práci dvou pracovníků současně, účinné 1200 W odsávání, jedná se o originální produkt Procarosa, CZ dodavatel.
Další výhody:
  • dvoje pogumované rukavice
  • dvě průmyslové ruční tryskací pistole a dva nožní pedály
  • cyklon na boční straně + oklep pro hrubé uvolnění nánosu prachu
  • dvoje veliké přední dveře na pístech usnadňují přístup
  • kontrolní panel pro ovládání světla, sběru prachu a napájení
  • velké dělící stěny a dveře s jednoduchým zámkem pro prachotěsnost
  • velký děrovaný rošt na pokládání tryskaných dílů
  • čtyři stabilní nohy s montážními otvory pro pohodlnou manipulaci
  • flexibilní hadice je zabudovaná přímo do komory
  • spodní zásobník pro uložení abraziva
  • pískovací box má nános trvanlivé práškové barvy
Balení obsahuje
  • keramické trysky 6 a 7 mm
  • dvoje pogumované rukavice
  • dva regulátory tlaku
  • dva odkalovače
  • zářivky (4 x 26 W - vhodné pro dlouhodobé pískování)