Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Opravný nýt na pneu 5x42 mm, kulatý - X.tra Seal

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Nýt na opravu poškozených pneumatik, průměr kulaté záplaty 4,2 cm, ocelový hrot – X.tra Seal 13-381

Určeno k opravě propíchnutého pláště. Stopka nýtu je chráněna ocelovým hrotem – vsune se do otvoru defektu a pomocí kleští se protáhne zevnitř ven, následně se sundá a stopka se ustaví v otvoru.

 

Technické parametry:

- průměr hrotu: 5 mm

- průměr záplaty: 42 mm

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 00353
53 Kč 44 Kč bez DPH
Opravný nýt na pneu 5x42 mm, kulatý - X.tra Seal
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Opravné nýty a hříbky na pneumatiky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.