Ochranné zátky ,,špunty" do uší

Neohodnoceno
Značka: MAGG

Pěnový chránič sluchu, tzv. špunty do uší, 1 pár v plastovém sáčku – MAGG 4111S

Jednoduchá, ale účinná ochrana sluchu před nadměrným hlukem na pracovišti, při práci na zahradě, volnočasových a dalších aktivitách.

Snadné použití: zátka se podélně sroluje mezi prsty a zasune se do ucha. Prstem se přidrží v ušním kanálku několik sekund, dokud se zcela nerozvine a dobře nepřilehne ke stěnám zvukovodu. Nakonec se např. u zrcadla zkontroluje, zda je ucpávka dobře zasunuta – vidět by měl být jen konec.

Upozornění: nezasunujte „špunt“ příliš hluboko do ucha, musí jít snadno vyndat prsty!

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kód: 4111S
10 Kč 8 Kč bez DPH
Ochranné zátky ,,špunty" do uší
Neohodnoceno
Značka: MAGG

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MAGG je na trhu k dostání rozsáhlý sortiment průmyslového zboží a ručního nářadí. Zákazník má k dispozici například brusivo, ruční ocelové kartáče či kartáčové nástavce na vrtačku, kleště různých druhů, svěráky či ráčny. Firma vyrábí i dílenské vybavení, jako jsou nářaďové kufry či přepravní vozíky.

Značka MAGG patří, podobně jako TUSON, české společnosti PHT a.s. V jejím sortimentu je zboží, které profesionálům i domácím kutilům nabízí příznivou kvalitu za atraktivní ceny. Do portfolia patří obchodní řady MAGG a MAGG PROFI. U obou je kladen důraz na stoprocentní funkčnost a dlouhou životnost. Sortiment je neustále zkvalitňován a rozšiřován tak, aby poskytoval zákazníkům co největší možnost výběru toho, co potřebují.

PHT a.s.