Ochranná fólie na volant, cívka 300 m - SR990466

Neohodnoceno
Značka: Serwo

Fólie na ochranu volantu před nečistotami, jednorázová, návin 300 metrů na cívce – Serwo SR990466

Ochranný potah na volant pro jeho ochránění před ušpiněním v servisu apod. Průhledná strečová fólie „strečka“ je namotaná na kartonové cívce, díky čemž se snadno odvíjí a k volantu navíc dobře přilne (nehrozí její prokluzování). Po použití se snadno odstraňuje.

 

Technické parametry:

- délka návinu: 300 metrů

- šířka fólie: 12,5 cm

Dostupnost 2-3 dny
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: SR990466
161 Kč 133 Kč bez DPH
Ochranná fólie na volant, cívka 300 m - SR990466
Neohodnoceno
Značka: Serwo

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skupina Serwo – logistická kompetence s globální sítí. Flexibilní, efektivní řešení pro automobilový průmysl a balení. 

Ať už v automobilovém průmyslu nebo u uživatelů našich kvalitních obalů využívá skupina Serwo své desítky let zkušeností a globální sítě dodavatelů k tomu, aby zásobovala své zákazníky pohotově, spolehlivě a flexibilně. Vysoká úroveň logistických kompetencí a velmi dobré znalosti průmyslu jsou základem dodávek orientovaných na poptávku maloobchodním společnostem po celém světě. Naše produktové řady neustále zdokonalujeme novými nápady a technickými inovacemi: Úzký dialog s našimi zákazníky a sofistikovaný produktový management zajišťuje vysokou kvalitu, maximální efektivitu a řešení šitá na míru, která optimálně podporují hlavní byznys našich klientů.

Co nás odlišuje: V obou oblastech – automobilovém i obalovém – jsou naše řešení založena na nejvyšších požadavcích a jsou okamžitě dostupná na všech kontinentech. Tímto způsobem zabezpečujeme dodavatelské řetězce našich klientů a tím i úspěch skupiny Serwo. Poznejte lépe naše špičkové řady pro automobilový a obalový průmysl i naše schopnosti!

Roll-off trolley – For masking film - Serwo GmbH