Násada univerzální 140 cm x 28 mm, dřevo, širší kužel

Neohodnoceno
Značka: NOELLE

Násada na koště, lopatu, rýč a další ruční nářadí, dřevěná, délka 1400 mm, průměr 28 mm, širší kuželové zakončení – Nölle 00452525

Univerzální rukojeť pro širokou škálu nástrojů. Nemá závit – do úchytu na nářadí se zasune kónickým koncem a zajistí se např. hřebíkem.

 

Technické parametry:

- délka: 140 cm

- průměr: 28 mm

- materiál: dřevo

- zakončení: široký kužel

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 10571012
200 Kč –25 % 150 Kč 124 Kč bez DPH
Násada univerzální 140 cm x 28 mm, dřevo, širší kužel
Neohodnoceno
Značka: NOELLE
Násada univerzální 140 cm x 28 mm, dřevo, širší kužel
200 Kč –25 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Navzdory neustále rostoucímu cenovému tlaku z Dálného východu vyrábí skupina společností Nölle Profi Brush své produkty stále téměř výhradně v Německu. Nejdůležitější produktové řady jsou vyráběny v certifikovaných výrobních procesech v našich německých výrobních závodech. Smysl pro odpovědnost a vysoká kvalita našich výrobků jsou vždy v popředí našeho jednání.

Protože vyrábíme vlastní produkty, jsme schopni nabízet produktová řešení, která jsou individuálně přizpůsobena přáním našich zákazníků. Co největší flexibilita, speciální technické aplikace nebo privátní značky pro nás nepředstavují žádný problém.

Naše výrobky jsou určeny pro nepřetržité profesionální použití. Naším cílem je, aby profesionálové mohli s našimi výrobky vykonávat svou práci snadněji a rychleji a zároveň dosahovat lepších pracovních výsledků. Z tohoto tvrzení vycházely i naše tři poslední inovace, řada smetáků Prestige, hygienická řada HACCP a systém nástavců na násadu BECOnnect.

Nölle Profi Brush Bürsten- & Pinseltechnik e.K.