Nabíječka baterií pro aku nářadí 7.2-18 V, Li-Ion a Ni-MH - MAKITA DC18SD

Neohodnoceno
Značka: MAKITA

Nabíječka akumulátorů – baterií do aku nářadí, rozsah napětí 7.2 V-18 V, s chlazením – MAKITA DC18SD

Moderní nabíječka na baterie pohánějící akumulátorové nářadí, určená pro rychlé a kvalitní dobíjení. Určeno pro lithium-iontové (Li-Ion) a nikl-metal hydridové (Ni-MH) akumulátory.

Systém chlazení: po vložení akumulátoru do nabíječky dochází k jejímu rychlému ochlazení, což velmi snižuje čas nabíjení. Navíc chlazení reguluje teplotu baterie i při nabíjení.

Přístroj komunikuje s každým článkem v akumulátoru a kontroluje jeho proud, napětí a teplotu. Díky tomu nabíječka stanoví optimální nabíjecí systém a napomáhá prodloužení životnosti akumulátoru.

Konstrukce baterií zaručuje vyvážené a rovnoměrné nabíjení vybíjení jednotlivých článků.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: DC18SD
1 561 Kč –8 % 1 436 Kč 1 187 Kč bez DPH
Nabíječka baterií pro aku nářadí 7.2-18 V, Li-Ion a Ni-MH - MAKITA DC18SD
Neohodnoceno
Značka: MAKITA
Nabíječka baterií pro aku nářadí 7.2-18 V, Li-Ion a Ni-MH - MAKITA DC18SD
1 561 Kč –8 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Společnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě.

Díky spojení se společnostmi Sachs-Dolmar, Fuji Robin nebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíření sortimentu, takže aktuálně Makita nabízí téměř 400 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí. Přes tento obrovský rozvoj se Makita stále soustředí na stejný cíl – výrobu prvotřídního ručního nářadí, které usnadňuje práci lidem po celém světě. Díky tomu si nářadí Makita získalo reputaci nářadí špičkové kvality. Všechny výrobní závody Makita jsou certifikovány podle ISO9002.

Odborníci společnosti Makita neustále pracují na zdokonalení používaných technologií. Posledními výsledky jejich práce je LXT technologie akumulátorových strojů a antivibrační AVT systém. Pomocí těchto nových technologií se podařilo uvést na trh celou řadu strojů, které splňují veškeré požadavky na pohodlnou a bezpečnou práci. Makita Česká republika byla založena v roce 1995 a pomocí husté sítě specializovaných obchodníků nabízí celý sortiment ručního nářadí a zajišťuje kompletní a prvotřídní servis.