Montážní lepicí páska Panzerband, tkaná, extra silná, 5 metrů - Petec

Neohodnoceno
Značka: Petec
Extra silná montážní lepicí páska Panzerband Petec 86105 Rozměry: délka 5 metrů, šířka 50 mm Páska s výjimečně vysokou lepicí silou, tzv. Duct Tape, snášející extrémní zatížení. Silně tkaná z bavlny v kombinaci s polyesterovými vlákny, doplněná speciální vrstvou LDPE (polyetylén s nízkou hustotou a zvláštní směs přírodní gumy a umělé pryskyřice). Je odolná proti vlhkosti, chladu i vyšším teplotám, určena pro venkovní i vnitřní použití. Ve směru tkaní je možné pásku dělit, při odlepování nezanechává žádné stopy. Ideální pro autoservis, dílnu, domácnost a mnohé další způsoby využití (montáž, upevňování, zesilování, vázání, opravy potrubí, hadic atp.). Protažení: 12 % Síla v tahu: 75 N/cm2 Aplikace při teplotách v rozmezí: + 5°C až + 35°C Teplotní odolnost: - 15°C až + 85°C Mimořádně kvalitní montážní materiál světoznámé značky.
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: 10270122
180 Kč 149 Kč bez DPH
Montážní lepicí páska Panzerband, tkaná, extra silná, 5 metrů - Petec
Neohodnoceno
Značka: Petec

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PETEC je středně velká, moderní a prozíravá společnost se sídlem v Schlüsselfeldu v Horních Frankách. Náš rozsáhlý sortiment chemicko-technických výrobků poskytuje našim zákazníkům ty správné produkty pro dokonalé profesionální výsledky.

Již od založení firmy v roce 1991 se zaměřujeme na kvalitu a neustálý vývoj nových technik, které byly klíčem k našemu úspěchu na trhu. Síla vztahů, které máme se zákazníky, znamená, že můžeme nabídnout nadstandardní služby a podporu, systém řízení kvality, certifikované produkty, poradenství v oblasti používání a školení, stejně jako přidanou hodnotu k probíhajícímu vývoji produktů a systémovým řešením.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. 

 

Home - Petec | International