Momentový klíč 1/4", 1-15 Nm, zvýšená přesnost 3 %, s certifikátem - QUATROS QS59015

Neohodnoceno
Značka: QUATROS

Momentový klíč tzv. „momenťák“ s rozsahem 1-15 Nm, vodící čtyřhran 1/4”, vysoce přesný, přepínání vlevo-vpravo, s kalibračním certifikátem v češtině, pro utahování pravotočivých šroubů, v plastové kazetě – QUATROS QS59015.

Speciální nářadí pro utahování spojů, u kterých záleží na přesném momentu dotažení, např. z důvodu rizika stržení závitů, natažení šroubů apod. Tato varianta je vhodná pro širokou škálu utahování. Zvýšená přesnost +- 3 % je ideální pro extra jemnou práci.

Požadovaný moment se snadno nastavuje otočnou rukojetí se zámkem. Stupnice je laserem vyfrézovaná přímo do těla nástroje a odolná proti otěru, takže nehrozí její opotřebování (ohmatání). Po dotažení šroubu na nastavenou hodnotu klíč slyšitelně cvakne a hlava se tzv. zlomí.

Ráčnový mechanismus má 72 zubů, díky čemuž je práce velmi přesná. Otáčení na čtyřhranu lze přepínat páčkou vlevo/vpravo např. pro vyšroubování (už povoleného) šroubu, nebo k nastavení klíče do pohodlné polohy před finálním utažením. Momentový klíč je na běžné pravotočivé šrouby.

Každý tzv. dynamometrický klíč je otestován a certifikován dle normy ISO 6789, protokol v češtině je součástí balení. Vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli, rukojeť je vroubkovaná a umožňuje pevné a zároveň pohodlné uchopení.

Dodáváno v plastovém pouzdře s madlem pro pohodlné přenášení.

 

Technické údaje:

·       Materiál: Chrom-molybdenová ocel (Cr-Mo)

·       Vodící čtyřhran: 1/4” (6,35 mm)

·       Rozsah utahovacího momentu: 1 - 15 Nm

·       Měřítko: 0,05 Nm

·       Přesnost: +/- 3 %

·       Počet zubů ráčnového mechanismu: 72

·       Celková délka klíče: 220 mm

·       Balení: plastová kazeta s rukojetí

Dostupnost Vyprodáno
Kód: QS59015
1 069 Kč –9 % 963 Kč 796 Kč bez DPH
Momentový klíč 1/4", 1-15 Nm, zvýšená přesnost 3 %, s certifikátem - QUATROS QS59015
Neohodnoceno
Značka: QUATROS
Momentový klíč 1/4", 1-15 Nm, zvýšená přesnost 3 %, s certifikátem - QUATROS QS59015
1 069 Kč –9 %

Popis produktu není dostupný

Nevyplňujte toto pole:
Utahovani levotocivych zavitu 15.9.2023 09:53
Dobrý den, v popisu produktu je uvedeno, že je klíč určen pro utahování pravotočivých šroubů. Tím, že lze přepínat mezi levým a pravým chodem, rád bych se zeptal, zda momentový klíč lze použít i na utahování levotočivých šroubů, např. pedály na jízdním kole. Nebo ono "cvaknutí" resp. "zlomení" funguje jen v jednom směru? Děkuji za informace.
Odpovědět
Utahování levotočivých závitů 2.10.2023 11:33
Při přepnutí na levou stranu u tohoto momentového klíče samozřejmě k „cvaknutí“ také dojde. Bohužel už nelze zaručit absolutní přesnost i na levou stranu, tedy přesnost 3 % se u produktu kalibruje pouze pro pravou stranu. Tým Mojedilna.cz

Pod značkou QUATROS dostanou zákazníci nástroje a nářadí (nejen) k opravám automobilů.

Sortiment zahrnuje například aretační přípravky a nářadí pro nastavení časování motorů, stahováky, sortiment pro brzdový systém, chlazení a klimatizace, karosářské práce a mnoho dalšího. Firma vyrábí i těžší dílenské vybavení, jako zvedáky na automobily, jeřáby a hydraulické lisy.

Společnost byla založena jako reakce na vysokou poptávku po profesionálních nástrojích za příznivé ceny. Během krátké doby si získala díky kvalitě a širokému sortimentu skvělou reputaci mezi profesionály i amatéry. Ti oceňují především vynikající poměr mezi kvalitou a cenou.

Díky široké síti obchodních partnerů po celé Evropě se produkty značky QUATROS vyrábějí a distribuují ve velkém měřítku. Pro zákazníka to znamená kromě snadné dostupnosti především jistotu, že nástroj si bude moci pořídit za atraktivní cenu.

Pro český a slovenský trh je firma MojeDílna.cz výhradním dodavatelem značky QUATROS! Nářadí od nikoho nepřekupujeme, ale dovážíme ho přímo od výrobce. Proto si můžete být vždy jisti, že si u nás koupíte nástroje značky QUATROS za skvělé ceny a se zárukou.

Velkoobchod QUATROS

Výrobky QUATROS dodáváme také velkoobchodně za výrazně konkurenceschopné ceny! Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 775 400 912, nebo na emailu velkoobchod@mojedilna.cz.

 Aretace ozubeného kola vačkové hřídele VW, ŠKODA, SEAT TSI 1.0 - QUATROS  QS10218 - MojeDílna