Momentový klíč 1/2" 40-200 Nm, s výměnnými plochými klíči 13-30 mm - JONNESWAY T30200NS
Neohodnoceno
Značka: JONNESWAY
Díky vyměnitelným koncovkám je klíč možné použít i na spoje, které nejsou čelně přístupné.
Ergonomická rukojeť umožňuje pevné, ale pohodlné uchopení nástroje.
Technické údaje:
• Rozměr čtyřhranu: 1/2“
• Rozsah utahovacího momentu: 40-200 Nm
• Přesnost: ± 4%
• Celková délka klíče: 531 mm
• Balení: plastový kufřík s uzavíracími zámky (nehrozí jeho náhodné otevření)
Obsah sady:
• 1x momentový klíč 40-200 Nm
• 1x koncovka - ráčnová hlava, čtyřhran 1/2“
• 9x koncovka – plochý klíč 14 x 18 mm, rozměry: 13 – 14 – 15 – 17 – 19 – 22 – 24 – 27 – 30 mm
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: T30200NS
Neohodnoceno
Značka: JONNESWAY
Momentový klíč 1/2" 40-200 Nm, s výměnnými koncovkami - JONNESWAY T30200NS
Premiová kvalita
Doplňkové parametry
Kategorie: Momentové klíče s 1/2" čtyřhranem
EAN: 4719152160871
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Velkoobchod JONNESWAY
#ShowMore#
We have launched our new website Jonnesway Tools
Podobné produkty
Momentový klíč 1/2", 40-210 Nm, s vyměnitelnými plochými klíči 13-30 mm - ASTA
Kód: A-TC210
5560
C
Momentový klíč 1/2" s aretací BGS100965 (42 ÷ 210 Nm) Materiál: Chrom vanadium Reverzibilní ráčna s automatickým uvolňováním včetně signálu při dosažení nastavené hodnoty...
Kód: BGS100965
5560
C
Momentový klíč 1/2" BGS100960 (28 ÷ 210 Nm) Sada 3 dílů Materiál: Chrom vanadium Reverzibilní ráčna s automatickým uvolňováním včetně signálu Fixace hodnoty momentu pomocí...
Kód: 98
44
Kód: HHBS5
44
Kvalitní momentový klíč V3441 - 1/2", 40 - 200 Nm dodávaný dceřinou firmou HAZET/Německo.Vlastnosti: rozsah od 40 Nm až do 200 Nm přesnost vypnutí od hodnoty nastavené na...
Kód: 9100000003441
Momentový klíč 1/2" s aretací BGS100971 (70 ÷ 350 Nm) Materiál: Chrom vanadium Reverzibilní ráčna s automatickým uvolňováním včetně signálu Fixace hodnoty momentu pomocí...
Kód: BGS100971
Obrazek1
Novinka C
Kód: T24200
BAZAR-TW-210 1/2" 1
Bazar
BAZAROVÉ zboží: klíč je velmi mírně opotřebovaný (viz detailní foto). Nejeví známky poškození, plastová kazeta je zcela v pořádku.Momentový klíč s rozsahem momentu 42 - 210 Nm...