Maskovací páska univerzální, 30 mm x 50 m

Neohodnoceno
Značka: TESA
Univerzální maskovací lepicí páska TESA 4317 Šířka: 30 mm Délka: 50 metrů Jemně krepovaná, papírová maskovací páska. Určena pro skrytí ploch při lakování, malování a podobných činnostech. Může se použít na lakovaném kovu, gumě, skle či chromovaných částech. Možné využití přímo ke krytí, popř. k přilepení ochranné fólie. Snadno se dělí, po odlepení nezůstávají na povrchu stopy lepidla. Přilnavost na ocel: 3.3 N/cm Přilnavost na nerovné povrchy: 1.2 N/cm Protažení do přetržení: 10 % Síla přetržení: 38 N/cm Teplotní odolnost: 80 °C
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: 10084847
137 Kč 113 Kč bez DPH
Maskovací páska univerzální, 30 mm x 50 m
Neohodnoceno
Značka: TESA

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jako nadnárodní koncern má TESA 125 let zkušeností s vývojem a výrobou lepidel a technologií potahování. Poskytování inovativních produktů a služeb bylo odjakživa nedílnou součástí filozofie společnosti.

V současnosti generuje společnost TESA více než 20 % svého obratu prodejem lepicích pásek, které jsou mladší než pět let. Inovace přitom mohou vznikat na zcela odlišných úrovních, například v rámci rozvoje vlastních technologií, optimalizace procesů, spolupráce s externími partnery nebo šetření zdrojů, jako jsou energie a suroviny – a především prostřednictvím mezinárodní sítě vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. 

Ve své branži byla TESA vždy považována za společnost s rozsáhlými odbornými znalostmi v oblasti designu lepicích hmot a pásek. Jedná se především o know-how v oblasti polymerace, složení (sestavování směsí) a také modifikace stávajících lepicích systémů. Díky těmto klíčovým kompetencím jsme schopni zákazníkům z nejrůznějších průmyslových odvětví nabídnout široké produktové portfolio založené na různých technologických platformách.

Tesa