Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Magnetizér a demagnetizér šroubováků, bitů - JM-X1

Neohodnoceno
Značka: JAKEMY

Přípravek pro magnetizaci a demagnetizaci zejména kovových částí, bez nutnosti elektrického napájení – JAKEMY JM-X1

Používá se ke zmagnetizování a následnému odmagnetizování konců šroubováků, bitů, klíčů, šroubů apod.

 

Hlavní výhody:
- přípravek má 2 otvory (+ MAGNETIZER a – DEMAGNETIZER), které po zasunutí příslušné kovové části nástroje zajistí zmagnetování nebo naopak odmagnetování např. konců šroubováků, bitů atd.
- pokud je koncová část šroubováku zmagnetizovaná, pomáhá to přidržovat k ní šroubek
- jestliže je třeba zmagnetizování odstranit, protože je nevhodné nebo dokonce nebezpečné např. pro opravované komponenty, stačí konec šroubováku zasunout do otvoru pro demagnetizaci a udělat v něm několik rychlých pohybů, tím dojde k odmagnetování
- vhodné pro kovové díly délky 1,3 až 3 mm
- přípravek má integrované silné průmyslové magnety (C8)
- nevyžaduje napájení elektrickým proudem
- kvalitní provedení, dlouhá životnost

 

Technické parametry:
- délka přípravku: 185 mm
- rozměry přípravku: 52 x 52 x 30 mm
- hmotnost: 96 g (včetně blistru)

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: JM-X1
121 Kč 100 Kč bez DPH
Magnetizér a demagnetizér šroubováků, bitů - JM-X1
Neohodnoceno
Značka: JAKEMY

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Různé dílenské doplňky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let poskytuje společnost Jakemy profesionálním uživatelům po celém světě spolehlivé přesné šroubováky a další opravárenské nářadí s certifikací CE. Naše nářadí a příslušenství se používá v široké škále aplikací, včetně oprav v domácnosti, oprav mobilních telefonů, elektronických a elektrických zařízení a při montáži a demontáži dalších domácích zařízení.

Jako profesionální výrobce šroubováků dbáme na to, abychom našim zákazníkům dodávali jen ty nejkvalitnější sady šroubováků za přijatelnou cenu. Hnacím motorem jsou pro nás inovace a touha překonat vaše očekávání. Pracujeme také v souladu s nejnovějšími průmyslovými standardy, což dokazuje náš dlouhý seznam certifikací.

Mezi naše přednosti patří integrovaný výrobní a konstrukční řetězec. Spojujeme výzkum a vývoj koncepcí, návrh výrobků, výrobu, přizpůsobení OEM/ODM, prodej, dovozní a vývozní obchod a služby zákazníkům. To vše v rámci jednoho spolehlivého a důvěryhodného dodavatele sad šroubováků a nářadí.

Naše výzkumná a vývojová a výrobní základna se nachází ve Foshanu (provincie Guangdong), rozkládá se na ploše 6 000 m2 a využívá desítky vysoce přesných zařízení z Tchaj-wanu. Naše sady šroubováků a další výrobky se již prodávají ve více než 70 zemích a regionech světa, včetně Evropy, Jižní Ameriky, Asie a Středního východu.
Amazon.com: JAKEMY

Podobné produkty

Magnetovací a odmagnetovací přípravek Narex Bystřice 888900
232 Kč

Přípravek na magnetizaci a demagnetizaci kovových šroubováků – NAREX BYSTŘICE 888900 Jednoduchý nástroj, se kterým lze snadno zmagnetovat (nebo naopak...

Kód: 888900
Magnetizační a demagnetizační přípravek - Hazet 810MGT
312 Kč

Přípravek pro magnetizaci a demagnetizaci šroubováků – HAZET 810MGT Jednoduchý přípravek pro magnetizování šroubováků, nářadí a drobných součástí obsahujících železo....

Kód: 810MGT