Velký výprodej: slevy na tisíce produktů po celém e-shopu

Lopata univerzální špičatá, s komaxitem, dřevěná násada

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Univerzální kovová lopata, špičatá („srdíčko“), s dřevěnou násadou – STREND PRO 211223

Všestranně použitelná lopata pro zahradu, stavbu apod. Vhodná pro manipulaci se širokou škálou materiálů, díky zašpičatělému tvaru pohodlně zajíždí do nabíraného materiálu.

Kovová část je opatřena komaxitovou ochranou proti korozi.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 211223
238 Kč –10 % 214 Kč 177 Kč bez DPH
Lopata univerzální špičatá, s komaxitem, dřevěná násada
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Lopata univerzální špičatá, s komaxitem, dřevěná násada
238 Kč –10 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.

 

Podobné produkty

Lopata univerzální kovová, 340 x 350 mm, bez násady
169 Kč bez DPH
204 Kč

Univerzální kovová (železná – Fe) lopata MAGG 110076 Rozměry: 340 x 350 mm Průměr otvoru pro násadu: cca 3,3 mm Lopata ideální pro použití se sypkými materiály – písek,...

Kód: 110076
Lopata univerzální KOVO 72, šířka 36 cm, dřevěná násada
221 Kč bez DPH
267 Kč
296 Kč (–9 %)

Univerzální kovová lopata, šířka 360 mm, s dřevěnou násadou 1250 mm – STREND PRO 211397 Všestranně použitelná lopata pro zahradu, stavbu, ale i úklid apod. Vhodná zejména...

Kód: 211397