Kleště na jemnou mechaniku, rovné, délka 20 cm - KNIPEX 26 15 200

Neohodnoceno
Značka: KNIPEX

Kleště na jemnou mechaniku, přecvakávání vodičů o průměru až 3,2 mm, délka 20 cm, PVC rukojeti – KNIPEX 26 15 200

Ideální pro použití v elektrotechnice, autoservisech a instalatérství.

 

K dispozici je druhá funkce, která je užitečná pro montážní práce: Indukčně tvrzené břity těchto bočních štípacích kleští vytvářejí přesný štípací řez. Kleště Knipex 26 15 200 lze použít i ke stříhání tvrdých drátů.

 

Přesné hroty z vanadové oceli jsou pružné a stabilní při zkroucení. To umožňuje dobře dávkovat použitou sílu, ale v případě potřeby je lze použít razantně. Stříhací břity jsou umístěny v blízkosti kloubu, což je výhodné pro přenos síly. Díky vícesložkovým rukojetím kleště pohodlně sedí v ruce.

 

Velmi dlouhé hroty umožňují přesné a silné uchopení těžko přístupných dílů. Díky tomu může být demontáž dílů na motoru nebo instalatérské instalaci jednoduchá, například při nasazování hadice na těžko přístupnou trysku. Kvalitní chromování nabízí dobrou odolnost proti korozi tam, kde jsou kleště vystaveny vlhkosti, jako například při instalatérských pracích.

 

Kvalitní výrobek Knipex – vyrobeno v Německu.

 

Technické parametry:
- délka: 20 cm
- tvrdost čepelí: 60 HRC
- stříhací kapacita středně tvrdý drát (průměr): 3,2 mm
- stříhací kapacita tvrdý drát (průměr): 2,2 mm
- materiál: speciální nástrojová ocel
- hmotnost: 198 g

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 2615200
794 Kč –5 % 754 Kč 623 Kč bez DPH
Kleště na jemnou mechaniku, rovné, délka 20 cm - KNIPEX 26 15 200
Neohodnoceno
Značka: KNIPEX
Kleště na jemnou mechaniku, rovné, délka 20 cm - KNIPEX 26 15 200
794 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou KNIPEX jsou na trhu k dostání vysoce kvalitní kleště. Kromě klasických typů, jako jsou kleště kombinované nebo štípací, nabízí firma i speciální druhy, například armovací nebo lisovací modely. Typ KNIPEX Cobra se během let stal doslova legendou.

Společnost založil roku 1882 Carl Gustav Putsch, když s několika společníky začal vyrábět štípací a podkovářské kleště. Během let firma získala pověst pečlivého výrobce, pro kterého je kvalita a stoprocentní funkčnost produktů na prvním místě. Během let se sortiment rozšířil kromě kleští například také na precizní pinzety, izolované nářadí určené elektromontérům, nebo klíče na rozvodné skříně.