Indikátor povolení matic 27 mm horní, pro nákladní auta a autobusy, plast - Dustite LR

Neohodnoceno
Značka: Checkpoint

Ukazatel, tzv. indikátor povolené kolové matice rozměru 27 mm (matkový indikátor), horní typ – Checkpoint Dustite DTLRY27

Určeno pro snadnou a velmi rychlou kontrolu dotažení matic na kolech velkých vozidel (nákladních aut včetně kamionů, autobusů apod.). Po jejich řádném utáhnutí se jednoduše nasadí na všechny matice tak, aby byly šipky srovnány do jednoduchých obrazců (např. špičky na navzájem sousedících indikátorech směřující přesně na sebe apod.). Jakékoliv rozbití obrazce značí povolování matic a nutnost jejich okamžitého utažení.

Odpadá tak nutnost zdlouhavé kontroly každé matice zvlášť pomocí klíče. Snižuje se riziko poškození náboje kola či ráfku nebo dokonce jeho upadnutí.

Vhodné pro přední i zadní nápravy. Indikátor se snadno nasazuje, přitom velmi dobře drží a nehrozí jeho ztráta. Tento typ navíc funguje jako ochranná krytka – zamezuje vzniku koroze a oxidace závitu na šteftu. Reflexní ostře žlutá barva pomáhá při orientaci.

Výška: 58 mm

Krytku je možné použít opakovaně!

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 03528
36 Kč 30 Kč bez DPH
Indikátor povolení matic 27 mm horní, pro nákladní auta a autobusy, plast - Dustite LR
Neohodnoceno
Značka: Checkpoint

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Checkpoint byla založena v roce 1986 s vizí zabránit uvolněným maticím kol a nehodám s odtržením kola. Společnost začala navrhovat a vyrábět indikátory matic kol, které si rychle získaly uznání pro svou účinnost. V průběhu let společnost Checkpoint své výrobky neustále zdokonalovala a využívala pokročilé materiály a konstrukční techniky, které zvyšovaly jejich odolnost a spolehlivost. Indikátory a držáky matic kol společnosti se staly široce rozšířenými mezi automobilovými profesionály a nadšenci po celém světě a získaly si pověst pro svou přesnost a snadné použití.

Společnost Checkpoint se i nadále snaží dodržovat nejvyšší bezpečnostní standardy, díky čemuž je důvěryhodným lídrem v oblasti indikátorů a držáků matic kol. V roce 2022 společnost MARTINS, která je v severoamerickém průmyslu vybavení pro pneumatiky známá, koupila britskou společnost Checkpoint Safety.

Buy Safety detector Checkpoint online