Hydraulický zvedák - panenka 20 t, zdvih 235-450 mm

Neohodnoceno
Značka: GEKO

Hydraulická panenka – pístový sloupkový hever, velká nosnost 20 000 kg, výška 235-450 mm, certifikát CE – GEKO G01056

Univerzální, spolehlivý a konstrukčně jednoduchý zvedák pro autoservis, dílnu, průmysl, domácí garáž apod. Díky zvýšené nosnosti se hodí např. pro servis nákladních vozidel, autobusů a podobných vozů (podloží se pod nápravu).

Základní výška zvedání je v rozsahu 235-450 milimetrů, šroubem na pístu zvedáku je možné přidat dalších 6 centimetrů. Zvedání břemene se provádí pumpováním rukojetí, spouští se pootočením výpustného ventilu. Pro snadnější skladování je páka (rukojeť) rozložitelná.

Přenášení heveru usnadňuje sklopná rukojeť.

Dodáváno s certifikátem CE.

 

Technické parametry:

- nosnost: 20 tun

- minimální výška: 235 mm

- maximální výška: 450 mm

- rozsah zdvihu: 215 mm

- dodatečné nastavení výšky pomocí šroubu v hlavě: +6 cm

- rozměry základny: 160x145 mm

- hmotnost: 10 kg

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: G01056
1 198 Kč 990 Kč bez DPH
Hydraulický zvedák - panenka 20 t, zdvih 235-450 mm
Neohodnoceno
Značka: GEKO

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka GEKO je mezi profesionály i hobby uživateli známá jako výrobce vybavení pro autoservisy, dílny i ručního nářadí. S typickým logem ozubeného kolečka tak můžete zakoupit například stahováky, elektrické nářadí (leštičky, brusky, AKU nářadí atd.), gola sady a mnoho dalšího. Doslova lze říci, že rozsah nabízeného zboží se pohybuje od samostatných nástrčných hlavic po vybavené dílenské vozíky.

Úplné počátky firmy můžeme vysledovat až do osmdesátých let, pod značkou GEKO pak společnost funguje od roku 2004. Díky tomu je možné firmu s klidným svědomím počítat mezi zkušené a zavedené výrobce. Její filozofií je nabízet produkty s co nejlepším poměrem ceny a kvality. V průběhu let si získala nemalou popularitu nejen mezi domácími kutily, ale i mechaniky a řemeslníky. Ti oceňují poměrně jednoduchou, ale o to praktičtější a šikovnější konstrukci výrobků, hodící se nejen pro občasné hobby nasazení, ale i pro profesionální práci.

Potřebujete nářadí na občasnou práci? Nechcete utrácet za profi nářadí na svou práci? GEKO je správná voľba.

Výrobky se značkou GEKO distribuujeme také velkoobchodně. Máte-li zájem, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.


Geko - Profigaraz.cz