Hadicová spojka - rozdvojka plastová tzv. T, průměr 5 mm, univerzální

Neohodnoceno
Značka: PIERBURG
Univerzální plastová hadicová rozdvojka, tzv. T varianta (kolmá) Vnitřní průměr: 5 mm Určena pro propojení palivového, podtlakového a dalšího vedení.
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Kód: 11129575
77 Kč 64 Kč bez DPH
Hadicová spojka - rozdvojka plastová tzv. T, průměr 5 mm, univerzální
Neohodnoceno
Značka: PIERBURG

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše společnost Pierburg s.r.o. je součástí silné, mezinárodně uznávané společnosti - integrované technologické skupiny Rheinmetall, která je již přes 100 let vývojovým partnerem a přímým dodavatelem globálního automobilového průmyslu, a současně předním mezinárodním poskytovatelem systémů pro bezpečnostní technologie.

Naše společnost Pierburg s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem v dubnu 2004. Závod Pierburg s.r.o. byl postaven doslova na zelené louce. Díky svému zaměření vznikl na tehdy bezkonkurenčním evropském území a dostal tak šanci vybudovat v průběhu několika málo let výrobní závod s dobrou pověstí a vysokou úrovní znalostí a dovedností. Spolehlivá a pružná výroba si rychle získala důvěru zákazníků, jejichž projekty a zakázky nás rozvíjeli a učili novému.

Mezi hlavní produkty naší firmy patří především ovládací prvky (aktuátory), řídicí jednotky, recirkulační systémy výfukových plynů, sekundární pumpy vzduchu a výfukové klapky.

Pierburg Vector Logo | Free Download - (.SVG + .PNG) format -  SeekVectorLogo.Com