Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový - Golemtech

Výrobce Golemtech

Kód produktu SZ28


Dostupnost Do týdne U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 65 406,60 Kč

Cena s DPH 79 142,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Dvousloupový zvedák na auta, nosnost 4000 kg, vrchním propojením („mostem“) a elektronickými západkami – Golemtech 4000

Bezpřejezdový autozvedák s elektrohydraulickým pohonem pro práci na těžších vozidlech. Vzhledem k vrchnímu vedení vyrovnávacích lan a hydrauliky se na něj snadno najíždí. Určitým limitem je však omezená maximální výška – zvedák se nedoporučuje pro provozy (autoservisy, pneuservisy apod.) specializující se na opravy vyšších vozidel – dodávek, minibusů atd.

Předností tohoto modelu jsou elektromagneticky ovládané bezpečnostní západky v každém sloupu. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24V rozvod. Zvedák je samozřejmě vybaven i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod. Bezpečnost a pohodlí obsluhy je proto na maximální úrovni.

 

Technické parametry:

- nosnost zvedáku: 4000 kg  

- minimální výška: 100 (200) mm

- maximální výška:1950 (2050) mm

- celková výška: 3840 mm (4540 mm dlouhá varianta)

- šířka zvedáku: 3580 mm (včetně motoru)

- šířka mezi sloupy: 2830 mm

- motor: 400 V (možnost dodání i s 220V motorem)

- množství hydraulického oleje: 12 litrů

Nový model zvedáku Golemtech 4000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostními západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Obsluhující mechanik vše ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka z řídicího stanoviště. Stroj vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Jeho provoz je díky tomu bezproblémový a údržba nenáročná.

Zvedák má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštěné poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Zvedaný automobil na ně díky tomu dosedne měkce a nehrozí jeho poškození.

Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zbytečně zatěžována.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Zvedák může být osazen na betonovou desku tloušťky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 5000 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C20/25.