Dieselová elektrocentrála 15KW/20KVA - SATRA S-THOR15KW
Neohodnoceno
Značka: SATRA
Dieselová – naftová elektrocentrála, průmyslová, 15KW/20KVA SATRA
56 litrová nádrž zvládne až 8 hodin provozu při běžném zatížení.
Motor s přímým vstřikováním a nuceným chlazením zajišťuje bezproblémový chod bez výpadků.
Všechny důležité části jsou zakrytované a k motoru se dá jednoduše dostat přes dvířka.
Technické údaje:
Provozní napětí: 230 V / 400 V
Napěťový systém: 12
Buzení: Samobudící napětí
Jmenovitý výstupní výkon: 15 kW
Maximální výstupní výkon: 16,5 kW
Účiník: 0.8
DC Jmenovitý výstup:
·        Nabíjecí napětí alternátoru: 14 V
·        Kapacita nabíjecího alternátoru: 25 Ah
Jmenovitý proud: 27,45 A
Vrtání X zdvih: 90 x 100 mm
Otáčky: 900 ot./ min.
Ochrana proti přetížení (DC): 30 Ah
Počet fází: 3
Motor: YSD490D
Typ motoru: Vodou chlazený, řadový, 4taktní, přímé vstřikování
Obsah motoru: 2540 cc
Typ alternátoru: SA184E
Palivo: diesel
Kapacita paliva: 56 l
Spotřeba paliva: 240 g/KWh
Průměrná doba provozu (při konstantním zatížení): 8 hodin
Kapacita oleje:  8 l
Startovací režim: Elektrický
Rozměry (DxŠxV): 2100x850x1250 mm