Cín pájecí s kalafunou 10g

Neohodnoceno
Značka: NUBA
Pájecí cín Sn99, 3Cu0, 7NiP NUBA P1/10N Průměr pájky: 1,5 mm Hmotnost balení: 10 g Teplota tavení 183-235 °C. Doporučená min. teplota hrotu páječky 320-370 °C. Klasická, bezolovnatá trubičková pájka, plněná aktivní kalafunou. Vhodná pro běžné pájení i zoxidovaných povrchů. Pro práce v elektrotechnice i méně náročné zásahy v elektronice.
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (5 ks)
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Kód: P1/10N
53 Kč 44 Kč bez DPH
Cín pájecí s kalafunou 10g
Neohodnoceno
Značka: NUBA

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost NUBA vznikla v roce 2002 odkoupením elektro výroby od firmy VDI Kyjovan Kyjov (Výrobní družstvo invalidů). Při převodu společnosti, došlo i k převzetí zaměstnanců, většinu z nich tvoří osoby se zdravotním postižením. Společnost se neustále rozvíjí a hledá nové možnosti spolupráce jak s dodavateli, tak s odběrateli. 

Tato společnost byla dlouhodobým dodavatelem komponentů pro trafopájky, jako jsou kalafuny, pájecí hroty a cíny. Tímto krokem se shromáždila výroba trafopájek a veškerého příslušenství na jedno místo. Kromě výroby trafopájek a příslušenství se společnost zabývá i navíjením cívek. Pracovní kolektiv společnosti tvoří přední odborníci na danou problematiku a vyřeší tak veškeré potřeby každého zákazníka. Společnost získala řadu ocenění a certifikace kvality, vyznačuje se prvotřídní kvalitou.

Je konkurenceschopná, a to i v celosvětovém měřítku. Společnost vyváží své výrobky do všech koutů světa. Mezi nejčastější odběratele patří zákazníci z Vietnamu, Rumunska, Bulharska, Německa či Slovenska.


NUBA, s.r.o.