Benzínová elektrocentrála 5500 W, 2 zásuvky 230 V, pojízdná - SATRA S-THOR55IB
Neohodnoceno
Značka: SATRA
Generátor na výrobu elektřiny – elektrocentrála, max. výkon 5,5 kW, 2 zásuvky, 230 pojízdná – SATRA S-THOR55IB
Startování může být ruční nebo elektrické.
Technické parametry:
- jmenovitá frekvence: 50 Hz
- Jmenovité napětí: 230 V
- jmenovitý výstupní výkon: 3.6 kW
- maximální výstupní výkon: 3.8 kW
- počet zásuvek: 2
- THD: ? 3 %
- nabíjecí napětí (DC): 12 V
- nabíjecí proud (DC): 8.3 A
- fáze: jednofázová
- typ motoru: SA170 4taktní, nucené chlazení vzduchem, OHV
- kapacita: 223 cc
- typ paliva: Bezolovnatý benzín
- objem palivové nádrže: 15 l
- spotřeba paliva: 390 g/KW
- doba nepřetržitého chodu (při jmenovitém výkonu): 8 h
- kapacita oleje: 0,6 l
- model zapalovací svíčky: F7TC/F7RTJC
- spouštěcí režim: Manuální start
- kontrolka 3v1: Ano
- digitální panel 3v1: Ano
- hladina oleje: Ano
- D׊×V: 570x450x510 mm
- čistá hmotnost: 28 kg
Dostupnost Víc než 2 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: S-THOR55IB
Neohodnoceno
Značka: SATRA
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Standardní elektrocentrály
EAN: 5905178770425
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Velkoobchod SATRA
#ShowMore#
» Prohlédněte si náš neustále se rozšiřující sortiment zboží SATRA! «
Podobné produkty
Invertorová benzínová elektrocentrála 8000 W, 2 zásuvky 230 V - UNICRAFT PG-I 80 SE HC
Invertorová benzínová elektrocentrála 8000 W, 2 zásuvky 230 V - UNICRAFT PG-I 80 SE HC. Spolehlivá elektrocentrála s elektrickým startem pro použití na zahradě, při kempování,...
Kód: 6707280
Invertorová benzínová elektrocentrála 4000 W, 2 zásuvky 230 V - UNICRAFT PG-I 41 SE HC
B
Invertorová benzínová elektrocentrála 4000 W, 2 zásuvky 230 V - UNICRAFT PG-I 41 SE HC.Spolehlivá elektrocentrála pro použití na zahradě, při kempování, pro napájení počítače a...