Aretace vačkové hřídele VAG 1.0, 1.8 a 2.0 TFSI benzín - SATRA

Neohodnoceno
Značka: SATRA

Přípravek na aretaci vačkové hřídele (vačky), pro zážehové motory TFSI koncernu Volkswagen – SATRA S-XCSV

Speciální přípravek pro zablokování sacích a výfukových ventilů. Používá se např. při povolení centrálního šroubu.

Určeno pro benzínové motory s přímým vstřikováním objemu 1,0, 1,8 a 2,0 litru TFSI (Turbo Fuel Stratified Injection), montovaných do vozidel Volkswagen, Škoda Audi a Seat.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
20.5.2024
Kód: S-XCSV
1 023 Kč –9 % 921 Kč 761 Kč bez DPH
Aretace vačkové hřídele VAG 1.0, 1.8 a 2.0 TFSI benzín - SATRA
Neohodnoceno
Značka: SATRA
Aretace vačkové hřídele VAG 1.0, 1.8 a 2.0 TFSI benzín - SATRA
1 023 Kč –9 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou SATRA jsou na trh dodávány především speciální přípravky a vybavení pro autoservisy. Aretační přípravky na rozvody, speciální nářadí na opravu motorů, stahováky a další nářadí a nástroje, to vše lze dostat s touto značkou. Nabídku doplňují ochranné pomůcky, potřebné při servisní a dílenské práci.

SATRA, patřící pod stejnou skupinu jako ASTA, se profiluje jako výrobce zásobující všechny automechaniky a řemeslníky, kteří kladou důraz především na co nejatraktivnější cenu. Ta bývá proti konkurenci nižší. Neznamená to však, že by byl tento faktor na úkor kvality a výrobky byly určeny pouze pro občasné domácí hobby použití – naopak snesou i profesionální nasazení v servisech a dílnách. Nižší ceny je dosahováno například jinými výrobními postupy, nebo použitím jiných materiálů. I díky dobré kvalitě jsou výrobky této značky čím dál populárnější.

Velkoobchod SATRA

Produkty se značkou SATRA distribuujeme také velkoobchodně. Chcete-li znát více podrobností, kontaktujte nás, prosíme, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo emailu tom.kyselka@gmail.com.

» Prohlédněte si náš neustále se rozšiřující sortiment zboží SATRA! «

SADA NA VYDĚLÁVÁNÍ BRZDOVÉHO POTRUBÍ UŘEZÁVAČ za 434 Kč od Nowy Sącz,  Brzesko, Zakopane, Grybów, Gorlice - Allegro - (13204318461)