Aretace pro demontáž náboje kola, univerzální - ASTA

Neohodnoceno
Značka: ASTA

Přípravek na demontáž náboje kola z nápravy vozidla, univerzální, v plastové kazetě – ASTA A-P6FD

Určeno pro zablokování centrálního šroubu hnací hřídele na nápravách, centrálního šroubu řemenice klikové hřídele apod. Práci lze vykonávat pouze v jedné osobě.

Pro osobní i dodávková vozidla.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
20.5.2024
Kód: A-P6FD
851 Kč –9 % 766 Kč 633 Kč bez DPH
Aretace pro demontáž náboje kola, univerzální - ASTA
Neohodnoceno
Značka: ASTA
Aretace pro demontáž náboje kola, univerzální - ASTA
851 Kč –9 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Se značkou ASTA je na trhu k dostání především široký sortiment autoservisního vybavení. Jedná se například o aretační přípravky na rozvody motorů, plničky a odsávačky převodového oleje, přípravky na brzdy, nápravy a mnohé další. Sortiment doplňuje ruční i pneumatické nářadí, ochranné pomůcky a další dílenské a servisní vybavení.

Taiwanská společnost ASTA Tools je jednou z nejrychleji rostoucích značek v sektoru autoservisního průmyslu. Jejím cílem je nabízet promyšlené a praktické produkty, které automechanikům a opravářům práci co nejvíce ulehčí a zrychlí. Důraz je přitom kladen na skutečně vysokou kvalitu, která je plně srovnatelná s nejznámějšími a léty osvědčenými značkami, jako jsou TONA EXPERT, BGS technic nebo JONNESWAY. Mimořádně pádným argumentem pro pořízení produktů se značkou ASTA je i přijatelná cena, která bývá v porovnání s konkurencí viditelně nižší. Nejen díky tomu popularita výrobků této značky neustále a velmi rychle roste.

Velkoobchod ASTA

Přípravky a nářadí se značkou ASTA distribuujeme také velkoobchodně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.

Sortiment navíc neustále rozšiřujeme o novinky, abychom mohli zákazníkům nabídnout skutečně komplexní portfolio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs