Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

Zvedák dvousloupový SF-C4000ES, 4t, s automatickým zámkem a vrchním propojením

Výrobce Ferdus

Kód produktu 17.09


Dostupnost Vyprodáno Zobrazit alternativy » Zaslat dotaz


Cena bez DPH 65 509,90 Kč

Cena s DPH 79 267,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Dvousloupový dílenský zvedák na osobní a lehké užitkové automobily, nosnost 4000 kg, bezpřejezdový s vrchním propojením „mostem“ – Ferdus SF-C4000ES

Výkonný autozvedák s elektrohydraulickým pohonem a automatickým zámkem zajišťujícím zdviženém břemeno. Díky čtyřtunové nosnosti zvedne většinu osobních, užitkových a podobných aut známých z našich silnic, absence spodního propojení (prahu) podstatně ulehčuje najíždění.

 

Technické parametry:

- nosnost zvedáku: 4000 kg

- min. výška: 100 mm

- max. výška: 1880 mm

- výška sloupů: 3724 mm

- šířka mezi sloupy: 2830 mm

- šířka propojení: 3380 mm

- propojení: horní

- doba zdvihu: <50 s

- doba spouštění: <40 s

- napájení: 400 V

- příkon motoru: 2,2 kW

- automatický zámek: ano

Kvalitní a bezpečný zvedák pro autoservis a pneuservis. Je vybaven asymetrickými teleskopickými rameny, která jsou zakončena výškově nastavitelnými podložkami na závitech. Přesně se tak přizpůsobí rozměrům a výšce podvozku každého vozidla.

Najíždění velmi usnadňuje absence jakéhokoliv spodního spojovacího článku – není nutné jej přejíždět. Synchronizační ocelová lana, která řídí rovnoměrné zvedání a spouštění obou stran, jsou společně s dalším vedením umístěna ve vrchním propojení (vzpěře).

Snadné a bezpečné ovládání: vybaveno hřebeny, do kterých při zvedání zapadají aretační západky bránící případnému pádu. Při spouštění jsou západky automaticky odjišťovány elektromagnetickými mechanismy s ovládacím napětím 24 V. V případě výpadku proudu je zvedák vybaven ručním ventilem pro nouzové spuštění.

Na sloupech jsou gumové ochranné desky, které chrání dveře auta před poškrábáním při jejich otevření.

Provedení dle mezinárodních standardů CE.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se prosím telefonicky či emailem obrátit na naši technickou podporu. Rádi vás o tomto produktu budeme informovat podrobněji.