Aktuality

Zvedák dvousloupový 3,5 t ECONOMIC, manuální zámky, spodní propojení - Golemtech

Výrobce Golemtech

Kód produktu sz22


Dostupnost Do týdne
U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 45 147,10 Kč

Cena s DPH 54 628,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Dvousloupový zvedák na auta s nosností 3500 kg a spodním propojením, manuální západky – Golemtech ECONOMIC

Konstrukčně jednoduchý s spolehlivý autozvedák pro pneuservis i autoservis, využitelný při opravách klasických osobních aut, SUV, MPV a menších dodávek.

Bezpečnostní západky jsou manuálně ovládané z jednoho místa, a to pákou. Eliminována je tedy nevýhoda klasických manuálních západek – u tohoto modelu není nutné zvedák obcházet a odjišťovat západky v každém sloupu zvlášť.

 

Technické parametry:

- nosnost: 3500 kg

- minimální výška zdvihu: 100 mm

- maximální výška zdvihu 1840 mm

- výška sloupů: 2820 mm

- celková šířka zvedáku: 3370 mm

- šířka mezi sloupy: 2650 mm

- průjezdná šířka: 2350 mm

- motor: 400 V (možnost dodání i s 220 V motorem)

- množství hydraulického oleje: 10 litrů

Univerzální dílenský zvedák bohatě postačující pro většinu aut provozovaných na našich silnicích. Má variabilně nastavitelná nosná ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení – nehrozí, že by se samovolně tzv. rozjela. Zvedací body u menších i velkých automobilů jsou díky tomu snadno dosažitelné. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami pomocí adaptérů.

Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem – odpadá tedy riziko poškození zvedaného vozidla. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zbytečně zatěžována.

Zvedák je vybaven i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod. Bezpečnosti provozu byla tedy při konstrukci věnována maximální péče.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.