Žárovka hlavního světlometu Osram H7 (12V, 55w,Px26d)

Neohodnoceno
Značka: Osram
  • H7
  • napětí 12 V
  • jmenovitý výkon 55 W
  • stupňové provedení PX26d
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Kód: 10025843
130 Kč 107 Kč bez DPH
Žárovka hlavního světlometu Osram H7 (12V, 55w,Px26d)
Neohodnoceno
Značka: Osram

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Osram, to je globální lídr v oblasti inteligentních senzorů a emitorů. Vyvíjíme inteligentní světla a máme vášeň pro inovace, které obohacují lidské životy. Neustále zdokonalujeme naše špičkové průmyslové technologie v oblasti snímání, osvětlení a vizualizace, abychom svět učinili bezpečnějším, jednodušším a efektivnějším. Držíme vedoucí pozice na našich klíčových trzích. 

Náš tým o zhruba 21 000 zaměstnancích na celém světě se zaměřuje na inovace napříč technologií snímání, osvětlení a vizualizace, které umožňují klíčové trendy, jako je digitalizace, automobilová mobilita, Průmysl 4.0/5.0, vertikální zemědělství, energetická účinnost, metaverze, pokročilé lékařské zobrazování, AR/VR, pokročilá biometrie ve smartphonech a wearables.

Skupina OSRAM se sídlem v Premstaetten/Graz v Rakousku se spolu sídlem v Mnichově vytváří technologii pro průlomové aplikace na automobilovém, spotřebitelském, průmyslovém a lékařském trhu, což se odráží ve více než 15 000 udělených a přihlášených patentech. Neustále investujeme do našich předních odborných znalostí v oblasti polovodičů a do výrobní sítě světové úrovně, abychom dostáli své pověsti, že spolehlivě přinášíme světu špičkovou kvalitu v měřítku.

Soubor:Osram Logo.svg – Wikipedie