Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

Aktuality

Zařízení pro měření geometrie kol WA-58 PROFI - Golemtech

Výrobce Golemtech

Kód produktu g02


Dostupnost Do týdne U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 115 647,10 Kč

Cena s DPH 139 933,00 Kč


+ -

Zařazeno v kategoriích:
Vybavení pneuservisů Geometrie

Popis výrobku


Elektronický laserový přístroj na měření geometrie kol Golemtech WA-58 PROFI
Pokročilý model přístroje na měření geometrie kol (tzv. geometrie podvozku).
Zařízení měří: sbíhavost kol, odklon, záklon a příklon, přesazení kol, jízdní osu, diferenční úhel os atd. (viz tabulka).
Sada mimo hlavního stojanu a měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11" - 21", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno hlavami s 6 CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows 7, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna. Celé zařízení se ovládá pomocí software pro měření geometrie kol v českém jazyce. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Naše zařízení používají licencovanou databázi hodnot AUTODATA, která se pravidelně aktualizuje Dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické měření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

Toto zařízení pro měření geometrie může pracovat i samostatně, bez nutnosti připojení k PC. Součástí předních měřicích hlav je displej, kde jsou zobrazovány veškeré hodnoty a klávesnice, pomocí které se celé měření může také ovládat.


V našem sortimentu najdete i jednodušší přístroj na měření geometrie kol Golemtech WA-18.