Aktuality

Zařízení pro měření geometrie kol G-818 PROFI, s příslušenstvím - Golemtech

Výrobce Golemtech

Kód produktu g03


Dostupnost Do týdne
U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 177 695,00 Kč

Cena s DPH 215 011 Kč


+ -

Zařazeno v kategoriích:
Vybavení pneuservisů Geometrie

Popis výrobku


Elektronický laserový přístroj na měření geometrie kol Golemtech G-818 PROFI
Určen k měření sbíhavosti kol, odklonu, záklonu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os a dalších veličin.
Sada mimo hlavního stojanu a 4 měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11 - 25", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Mimořádně pokročilý a propracovaný model přístroje na měření geometrie kol (někdy uváděno jako geometrie podvozku) s příslušenstvím.

Zařízení pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno čtyřmi hlavami s 8 CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií.

Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standardním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Speciální programy pro kompenzaci házivosti jen posunutím vozidla, bez nutnosti jeho zvedání - úspora času a větší přesnost. Program pro měření vozidel s nízkými spojlery, nebo pro malá kola. Tiskový výstup s logem a kontakty Vaší společnosti.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows 7, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna. Celé zařízení se ovládá pomocí software pro měření geometrie kol v českém jazyce. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Zařízení používá licencovanou databázi hodnot AUTODATA, která se pravidelně aktualizuje. Dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické měření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

Přístroj je možné díky kolečkům snadno převážet.