Aktuality

Záchytná vana na olej, pro montážní jámy, objem 65 litrů - ASTA

-12%

Výrobce ASTA

Kód produktu 16206590

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici

Původní cena 8 545,00 Kč

Cena bez DPH 6 214,90 Kč

Cena s DPH 7 520,00 Kč

+ -

Popis výrobku

Záchytná vana na olej (olejová jímka) ASTA 16206590
Nádoba pro výměnu oleje v motoru, pro instalaci na montážní jámu (tzv. kanálová vana).
Objem: 65 litrů
Rozměry: šířka 660 mm, délka 560 mm, výška 220 mm
Rozsah ramen s kolečky: 780 - 1400 mm
Hmotnost: cca 30 kg

Mimořádně objemná a bytelná plechová vana na zachytávání vyjetého oleje při jeho výměně. Hodí se pro servisy s montážní jámou v zemi, jejichž kovové lemy mohou sloužit jako kolejnice. Nádoba je vybavena vysouvacími rameny (s možností aretace) na kovových kolečkách – poté funguje jako vozík.

Je ideální například pro vypouštění oleje z nákladních aut, autobusů a dalších velkých vozidel. Velký objem 65 litrů umožňuje vypouštění použitého maziva z více aut po sobě bez nutnosti častého vyprazdňování vany.

Jímka má uvnitř sítko, které zabraňuje rozstřikování oleje do okolí při jeho vypouštění z motoru. Lze na něj rovněž umístit použité olejové filtry pro jejich dokonalé vylití.

Nádoba má ventil pro snadné vyprazdňování. To probíhá buď samovolně, nebo lze připojit pumpu pro odsátí.

Snadné přenášení díky dvěma velkým madlům.