Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

Aktuality

Vyvažovačka automobilových kol CB78P Automat 3D, 10"-28", dotykový displej a diagnostika

Výrobce Ferdus

Kód produktu 16.143


Dostupnost Vyprodáno Zaslat dotaz


Cena bez DPH 99 900,00 Kč

Cena s DPH 120 879,00 Kč


+ -

Zařazeno v kategoriích:
Vyvažovačky/ Zouvačky Vyvažovačky kol

Popis výrobku


Vyvažovací stroj pro kola osobních automobilů CB78P Automat 3D s dotykovým displejem, diagnostikou, zastavováním v poloze nevývažku a s laserovým ukazatelem.
Technická data:
Průměr disku: 10“ - 28"
Šířka disku: 1,5“ - 20"
Maximální průměr kola: 1118 mm
Maximální hmotnost kola: 70 kg
Maximální hodnota nevývažku: 200g
Průměr závitu vyvažovací hřídele: 40 mm
Přesnost: ± 1 g
Napájení: 230 V, 50 Hz
Rychlost otáčení hřídele: 140 ot/min
Doba jednoho vyvažovacího cyklu: 7s
Hmotnost stroje: 130 kg
Maximální hlučnost: 65 dB
Pracovní prostředí: teplota od 0°C do +50°C, relativní vlhkost 30 % - 80 % (bez kondenzace)

Standardní příslušenství:
Rychloupínací matice
Závitová hřídel
3x středicí kužel
Miska pod rychloupínací matici
Gumová manžeta misky
Obkročné měřidlo
Kleště na závaží
Závaží pro samokalibraci

Automatický 3D vyvažovací stroj s přehledným dotykovým displejem a moderním softwarem s jednoduchým, intuitivním ovládáním. Zařízení je vybaveno USB portem pro snadnou a pohodlnou aktualizaci softwaru.

Předností tohoto modelu vyvažovačky jsou především tichý chod a nízké otáčky disku při práci. Ekonomický provoz zajišťuje automatický přechod do režimu úspory energie po chvíli nečinnosti stroje.

Plně automatické měření všech rozměrů vyvažovaných kol. V pozici aplikace nevývažku se kolo automaticky zastaví, což usnadňuje práci. Nevývažek označí speciální laserové ukazovací zařízení. V případě, že stroj nevývažek překročí, automaticky se na něj vrátí pomocí krokového motorku a není tedy nutné kolo vyvažovat znova od začátku. Přesné vyvážení s vícenásobným inteligentním režimem pro ALU kola. Možnost optimalizace nevývažku disku a pláště pneumatiky. Diagnostický systém kolo při práci zkontroluje a výsledek přehledně zobrazí na obrazovce.

Bezpečnost při práci zajišťuje pevný kryt kola. Práci mechanikovi výrazně usnadňuje také vrchní odkládací plocha s přihrádkami na spotřební materiál a nářadí, díky které má vše po ruce.

Vyvažovačka poskytuje možnost současného nastavení pro více operátorů. Díky tomu je zajištěno její stálé vytížení – není nutné vyčleňovat pro obsluhu pouze jednoho člověka.

Stroj je možno využít pro vyvažování motocyklových kol (nutno použít moto adaptér – kód zboží 16.111).

Snadná samokalibrace stroje.

Přístroj je ideální do pneuservisu i autoservisu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se prosím telefonicky či emailem obrátit na naši technickou podporu. Rádi vás o tomto produktu budeme informovat podrobněji.