Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

Ultrazvukový přípravek pro čištění klimatizací a interiéru AIRCOMATIC®III

-12%
Doprava zdarma

Výrobce WYNN´S

Kód produktu 10288250


Dostupnost U dodavatele Odesíláme obvykle do 2-3 pracovních dní.


Původní cena 17 431,00 Kč

Cena bez DPH 12 677,70 Kč

Cena s DPH 15 340,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Ultrazvukový článek pracující na frekvenci 1,7 MHz přeměňuje kapalinu na malé kapičky menší než 5 mikronů. Aerosol je vyfukován ven skrz vývodovou trubici. Při ošetření přípravkem AIRCO CLEAN je aerosol potom nasáván skrz filtry k výparníku klimatizace a likviduje kontaminaci.

Ošetření přípravkem AIRCO CLEAN trvá asi 15 minut při 22 °C a ošetření přípravkem AIR PURIFIER trvá asi 11 minut při 22 °C a jsou automaticky ukončena buď při dosažení minimální hladiny kapaliny, nebo po uplynutí času pro ošetření.

Vyšší teplota čas ošetření zkracuje a naopak nižší teplota ošetření prodlužuje. Přístroj automaticky počítá správný čas ošetření. Generátor ozónu produkuje ozón během nastaveného času (15 nebo 30 minut). Generátor lze nastartovat pouze tehdy, když je v přístroji 60 ml AIR PURIFIER. Tento přípravek slouží k odstranění nepříjemných zápachů a zrychluje přirozený rozklad ozónu uvnitř vozu tak, aby zajistil okamžitou použitelnost vozu po ošetření. Každoročně provedené ošetření obou systémů zajistí čisté auto a klimatizační systém fungující bez zápachu a infekcí.

  • Snadné použití, žádný nezbytný dohled v průběhu léčby.
  • Dvojí funkce: Funkce 1: Čistí a odstraňuje nečistoty z výparníku klimatizace ultrazvukovou buňkou atomizované kapičky do 5 mikronů. Tryska směruje proud páry. Funkce 2: Odstraňuje zápach v interiéru vozidla
  • Generátor ozónu generuje ozón a neutralizuje zápach ve vozidle.
  • Po zpracování ozonem, je produkt Čističky vzduchu automaticky atomizován.
  • Wynn Čistička vzduchu zlepšuje dezinfekční účinek zbytkového ozonu a urychluje její přirozenou degradaci, takže můžete rychle zpět do vozidla.
  • Použití: klimatizační systémy, interiér a zavazadlový prostor automobilů, nákladních automobilů, autobusů a karavanů.
  • Aircomatic® III má 12 VDC připojení (např cigaretový zapalovač) s integrovanou pojistkou (16)