Tester vstřikovačů COMMON RAIL - Bosch, Siemens, Denso, Delphi - QUATROS QS30183

Neohodnoceno
Značka: QUATROS

Přístroj – tester na diagnostiku vstřikování paliva v dieselových motorech se systémem Common Rail, pro max. 6 válců, v plastovém kufříku – QUATROS QS30183

Speciální přípravek na odhalení ucpání, opotřebení a dalších závad na tzv. vstřicích značek Bosch, Siemens, Denso a Delphi, montovaných do širokého spektra moderních vozidel se vznětovými (naftovými) motory.

Měření se provádí porovnáním průtoku na zpětném vedení (přepadu) vstřikovačů, na které se přípravek připojí pomocí konektorů. Množství paliva odváděného přepadovým vedením musí být přibližně stejné, v případě velkých rozdílů mezi hladinami v testovacích lahvičkách je na místě důkladná kontrola.

 

Upozornění: kufr může být v různém barevném provedení podle aktuální dodávky!

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: QS30183
1 070 Kč –5 % 1 016 Kč 840 Kč bez DPH
Tester vstřikovačů COMMON RAIL - Bosch, Siemens, Denso, Delphi - QUATROS QS30183
Neohodnoceno
Značka: QUATROS
Tester vstřikovačů COMMON RAIL - Bosch, Siemens, Denso, Delphi - QUATROS QS30183
Tip
1 070 Kč –5 %

Pracovní postup při diagnostice:

1. Podle typu vstřikovačů instalovaných na vozidle vyberte v sadě odpovídající druh konektorů.

2. Po zvolení správného druhu konektorů odpojte od vstřikovačů přepadové vedení a napojte na něj tester s hadičkami a nádobkami. Po ujištění, že vše je bezpečně upevněno a nehrozí únik paliva, nastartujte motor.

3. Po nastartování se nádobky postupně začnou plnit palivem. Sledujte jeho množství – v případě, že jsou všechny vstřikovače bez závad, budou hladiny přibližně ve stejné úrovni (tzn. jen s minimálními odchylkami).

4. Pokud se množství paliva v jedné nebo více nádobkách výrazně odlišuje od zbytku, je nutné provést detailnější diagnostiku vstřikovače.

5. Po skončení práce vypněte motor a opět propojte přepadové vedení se vstřikovači.

6. Palivo z lahviček opatrně vylijte do připravené nádoby a ekologicky jej zlikvidujte – v důsledku rizika jeho kontaminace nečistotami a následného poškození motoru jej nelijte zpět do nádrže!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou QUATROS dostanou zákazníci nástroje a nářadí (nejen) k opravám automobilů.

Sortiment zahrnuje například aretační přípravky a nářadí pro nastavení časování motorů, stahováky, sortiment pro brzdový systém, chlazení a klimatizace, karosářské práce a mnoho dalšího. Firma vyrábí i těžší dílenské vybavení, jako zvedáky na automobily, jeřáby a hydraulické lisy.

Společnost byla založena jako reakce na vysokou poptávku po profesionálních nástrojích za příznivé ceny. Během krátké doby si získala díky kvalitě a širokému sortimentu skvělou reputaci mezi profesionály i amatéry. Ti oceňují především vynikající poměr mezi kvalitou a cenou.

Díky široké síti obchodních partnerů po celé Evropě se produkty značky QUATROS vyrábějí a distribuují ve velkém měřítku. Pro zákazníka to znamená kromě snadné dostupnosti především jistotu, že nástroj si bude moci pořídit za atraktivní cenu.

Pro český a slovenský trh je firma MojeDílna.cz výhradním dodavatelem značky QUATROS! Nářadí od nikoho nepřekupujeme, ale dovážíme ho přímo od výrobce. Proto si můžete být vždy jisti, že si u nás koupíte nástroje značky QUATROS za skvělé ceny a se zárukou.

Velkoobchod QUATROS

Výrobky QUATROS dodáváme také velkoobchodně za výrazně konkurenceschopné ceny! Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 775 400 912, nebo na emailu velkoobchod@mojedilna.cz.

 Aretace ozubeného kola vačkové hřídele VW, ŠKODA, SEAT TSI 1.0 - QUATROS  QS10218 - MojeDílna

Podobné produkty

Tester vstřikovačů Common Rail - BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO - JONNESWAY AI020101A
3 282 Kč bez DPH
3 971 Kč
4 180 Kč (–5 %)

Tester, zkoušečka vstřikování pro systém Common Rail Jonnesway AI020101A Pro motory s maximálně 6 válci. Sada určena pro značky Bosch, Siemens, Denso, Delphi. Přípravek...

Kód: AI020101A