Stahovák ozubených a rozvodových kol vačkových hřídelí, 45-70 mm, univerzální - SATRA

Neohodnoceno
Značka: SATRA

Přípravek na demontáž ozubených a rozvodových kol z vačkových hřídelí, tříramenný, rozsah 4,5-7 cm, univerzální, v plastovém kufříku – SATRA S-1054-3

Speciální přípravek pro demontáž řemenic a ozubených/rozvodových kol z vačkové hřídele (tzv. vačky). Stahovák lze nastavit pro rozteč 45-70 mm a tím tak přizpůsobit průměru součástí, se kterými je třeba pracovat.

Snadné použití: ramena se na centrální desku (disk) uchytí pomocí šroubů v požadovaném rozsahu. Pro snadnější manipulaci a otáčení do požadované polohy mají hrubší drážkovaný povrch. Po přichycení na řemenici či rozvodové kolo se pomalu otáčí stahovacím šroubem a součástka sklouzne z vačky.

 

Upozornění: závit stahovacího šroubu je vhodné před každým použitím zkontrolovat a namazat pro snazší otáčení a menší opotřebení.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
15.5.2024
Kód: S-1054-3
899 Kč –10 % 809 Kč 669 Kč bez DPH
Stahovák ozubených a rozvodových kol vačkových hřídelí, 45-70 mm, univerzální - SATRA
Neohodnoceno
Značka: SATRA
Stahovák ozubených a rozvodových kol vačkových hřídelí, 45-70 mm, univerzální - SATRA
899 Kč –10 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou SATRA jsou na trh dodávány především speciální přípravky a vybavení pro autoservisy. Aretační přípravky na rozvody, speciální nářadí na opravu motorů, stahováky a další nářadí a nástroje, to vše lze dostat s touto značkou. Nabídku doplňují ochranné pomůcky, potřebné při servisní a dílenské práci.

SATRA, patřící pod stejnou skupinu jako ASTA, se profiluje jako výrobce zásobující všechny automechaniky a řemeslníky, kteří kladou důraz především na co nejatraktivnější cenu. Ta bývá proti konkurenci nižší. Neznamená to však, že by byl tento faktor na úkor kvality a výrobky byly určeny pouze pro občasné domácí hobby použití – naopak snesou i profesionální nasazení v servisech a dílnách. Nižší ceny je dosahováno například jinými výrobními postupy, nebo použitím jiných materiálů. I díky dobré kvalitě jsou výrobky této značky čím dál populárnější.

Velkoobchod SATRA

Produkty se značkou SATRA distribuujeme také velkoobchodně. Chcete-li znát více podrobností, kontaktujte nás, prosíme, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo emailu tom.kyselka@gmail.com.

» Prohlédněte si náš neustále se rozšiřující sortiment zboží SATRA! «

SADA NA VYDĚLÁVÁNÍ BRZDOVÉHO POTRUBÍ UŘEZÁVAČ za 434 Kč od Nowy Sącz,  Brzesko, Zakopane, Grybów, Gorlice - Allegro - (13204318461)

 

Podobné produkty

Univerzální stahovák ozubených a rozvodových kol vačkových hřídelí - QUATROS QS84535
1 145 Kč bez DPH
1 385 Kč

Přípravek na demontáž ozubených a rozvodových kol z vačkových hřídelí, tříramenný, rozsah 70-100 mm, univerzální, v plastovém kufříku – QUATROS QS84535...

Kód: QS84535