Ve čtvrtek 28.9. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Škrabka se smetáčkem a polstrovanou rukojetí, délka 600 mm

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Škrabka na led se smetákem na ometání sněhu z auta, extra délka 60 cm, měkká rukojeť – AUTOMAX PB-32302

Velmi praktický a dlouhý nástroj určený pro očistu auta od napadaného sněhu a námrazy na oknech. Škrabka má standardní rovnou lištu, na druhé straně jsou zuby pro odstranění větší vrstvy přimrzlého sněhu apod.

Měkká pěnová rukojeť umožňuje pohodlné uchopení, a navíc nestudí do ruky ani při velkých mrazech.

Kartáč na druhé straně lze použít k ometení sněhu, listí a dalších nečistot. Pro pohodlnější ovládání má své vlastní madlo.

Díky délce 60 cm lze nástroj použít i pro větší vozidla jako jsou SUV, off-roady, dodávky apod.

 

Technické parametry:

- celková délka: 600 mm

- materiál: plast, hliník

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Kód: PB-32302
164 Kč 136 Kč bez DPH
Škrabka se smetáčkem a polstrovanou rukojetí, délka 600 mm
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Různé auto-moto příslušenství
Hmotnost: 0.38 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.