Sada vybrušovaných vrtáků do kovu HSS-G 25dílů RUKO RU214215RO

Neohodnoceno
Značka: RUKO

Sada 25 Výkonných, leštěných standartních přesných vrtáků z rychlořezné oceli.

1,0 - 13,0 mm odstupňované po 0,5 mm

Vhodné pro běžné vrtání v konvenčních materiálů.

tolerance H8

118 ° úhel špičky

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Kód: 10193214
1 901 Kč –5 % 1 806 Kč 1 493 Kč bez DPH
Sada vybrušovaných vrtáků do kovu HSS-G 25dílů RUKO RU214215RO
Neohodnoceno
Značka: RUKO
Sada vybrušovaných vrtáků do kovu HSS-G 25dílů RUKO RU214215RO
1 901 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

RUKO, to jsou přesné nástroje, se kterýma mají profesionální uživatelé možnost dosáhnout vynikajících výsledků ve svém řemesle. Pro ně vyvíjíme a vyrábíme nejodolnější a nejrychlejší nástroje přizpůsobené jejich požadavkům. Pohání nás naše okouzlení přesnými nástroji v oblasti řezání kovů. Z kovu se tak stává nejen nástroj, ale i precizní nástroj, který nese název RUKO.

Po založení společnosti RUKO OHG v roce 1974 jsme se stále více specializovali na výrobu vysoce kvalitních vrtacích, protipotápěcích a řezných nástrojů pro řezání kovů. Společnost RUKO GmbH Präzisionswerkzeuge je dnes jedním z předních světových výrobců přesných nástrojů pro řezání kovů.

Naše výroba v sídle společnosti v Německu nedaleko Stuttgartu nám umožňuje dosahovat nejvyšších standardů kvality při výrobě inovativních nástrojů pro obrábění kovů. Zvláštní pozornost věnujeme udržitelnosti výrobního procesu. Průběžně investujeme do nejnovějších technologií v oblasti vývoje, výroby a kontroly kvality. Naše moderní výroba je tak vysoce efektivní a má také významný dopad na šetrnost k životnímu prostředí.

Silná partnerství se specialisty na obrábění kovů z průmyslu a obchodu po celém světě nám umožňují začlenit jejich know-how přímo do vývojového procesu našich nástrojů.


RUKO - Precision tools for metal cutting