Sada na seřízení vstřikování dieselových motorů, 7 KS

Neohodnoceno
Značka: Licota
  • 7 dílná sada kovových zajišťovacích kolíků a aretační desky pro nastavení pohyblivých částí motoru.
  • Využijete při výměně řemene, ozubených kol hřídelí, kladky anápínáku řemene, ale také při výměně vodní pumpy a při dalších servisních pracech na motoru, kdy je potřeba zajistit motor tak, aby se nenarušilo jeho načasování.

  • Použití u 1.6 a 1.8 dieslových motorů značek Ford Fiesta, Eskort, Sierra a Mondeo. Vhodné také pro 2.5DI (motorů s přímým vstřikováním) modelů Ford Transit (1985 a mladší).

  • Možné použití i u starších vozů Sierra, Orion a méně rozšířeného vozu Ford P100.

  • Ideální v kombinaci se sadou Ata-0062

Dostupnost Není skladem
Kód: ATA-0063
711 Kč –5 % 675 Kč 558 Kč bez DPH
Sada na seřízení vstřikování dieselových motorů, 7 KS
Neohodnoceno
Značka: Licota
Sada na seřízení vstřikování dieselových motorů, 7 KS
711 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Licota je známá jako producent kvalitního ručního, pneumatického a elektrického nářadí a autoopravárenského nářadí a příslušenství. Nabídka obsahuje například sady na seřizování vstřikovačů či palivových čerpadel, aretační sady motorových rozvodů, ráčny, klíče, šroubováky, brusky či vrtačky.

Obchodní značka Licota patří tchajwanskému výrobci Parget Industrial Co., Ltd. Ten byl založen roku 1983. Jeho snažení od počátku směřovalo k vývoji a výrobě kvalitního dílenského nářadí a vybavení. Typickým je pro tuto značku rozsah sortimentu a také kvalita produktů. Dobré užitné vlastnosti všech výrobků, navíc spojené s příznivou cenou, oceňují profesionálové i domácí kutilové na celém světě.

» Prohlédněte si náš sortiment zboží značky Licota! «