Ruční pistolová odporová pájka

Neohodnoceno
Značka: Genborx

Univerzální ruční pistolová odporová pájka.

Praktická pistolová odporová páječka s topným tělískem, která vyniká nízkou hmotností, prohřeje však i silnější dráty. Je vybavena výměnným pájecím hrotem o průměru 4 mm, délka 71 mm.

Pájka má dva režimy nahřívání. V udržovacím režimu má příkon 30 W, což jí postačí, aby při provozu během okamžiku po stisknutí spouště přepla na příkon 70 W a účinně prohřála, po uvolnění spínače klesne výkon opět na 30 W.

Na rozdíl od transformátorových pájek mohou být pájky s odporovým topným tělískem trvale v provozu. Specialitou této pájky je její ekonomický provoz, a to tak, že v udržovacím režimu odebírá pouze 30 W.

Technické parametry:

·         Příkon: 30 W (30 -70 W max.)

·         Napájení: AC 220-240 V, 50 Hz

·         Délka: 175 mm

·         Hrot: průměr 4 mm, délka 71 mm

·         Balení: blistr

 

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: U-ZD723B
283 Kč 234 Kč bez DPH
Ruční pistolová odporová pájka
Neohodnoceno
Značka: Genborx

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty jako například ruční a elektrické nářadí dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa. O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží. Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.

Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.

Podobné produkty

Pistolová páječka 175 W, s příslušenstvím - SATRA
352 Kč bez DPH
426 Kč
501 Kč (–14 %)

Pistolová páječka 175 W, s příslušenstvím, v plastovém kufru – SATRA S-SG98C Elektrická pistolová páječka (tzv. pájecí pistole) je ideální pro pájecí práce v...

Kód: S-SG98C