Řezný kotouč na dřevo 125x22,23 mm, pro úhlovou brusku

Neohodnoceno
Značka: GEKO

Řezný kotouč do dřeva 125x22,23 mm, pro úhlovou brusku – GEKO G78125

Speciální kotouč (disk) na řezání dřeva a dalších materiálů na dřevěné bázi (dřevotříska, OSB desky apod.). Zuby s vložkami ze slinutých karbidů umožňují hrubé řezání.

Určeno pro montáž na úhlovou brusku „flexu“.

 

Technické parametry:

- průměr: 125 mm

- montážní otvor: 22,23 mm

- použití: dřevo a dřevěné materiály

Dostupnost Vyprodáno
Kód: G78125
218 Kč 180 Kč bez DPH
Řezný kotouč na dřevo 125x22,23 mm, pro úhlovou brusku
Neohodnoceno
Značka: GEKO

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka GEKO je mezi profesionály i hobby uživateli známá jako výrobce vybavení pro autoservisy, dílny i ručního nářadí. S typickým logem ozubeného kolečka tak můžete zakoupit například stahováky, elektrické nářadí (leštičky, brusky, AKU nářadí atd.), gola sady a mnoho dalšího. Doslova lze říci, že rozsah nabízeného zboží se pohybuje od samostatných nástrčných hlavic po vybavené dílenské vozíky.

Úplné počátky firmy můžeme vysledovat až do osmdesátých let, pod značkou GEKO pak společnost funguje od roku 2004. Díky tomu je možné firmu s klidným svědomím počítat mezi zkušené a zavedené výrobce. Její filozofií je nabízet produkty s co nejlepším poměrem ceny a kvality. V průběhu let si získala nemalou popularitu nejen mezi domácími kutily, ale i mechaniky a řemeslníky. Ti oceňují poměrně jednoduchou, ale o to praktičtější a šikovnější konstrukci výrobků, hodící se nejen pro občasné hobby nasazení, ale i pro profesionální práci.

Potřebujete nářadí na občasnou práci? Nechcete utrácet za profi nářadí na svou práci? GEKO je správná voľba.

Výrobky se značkou GEKO distribuujeme také velkoobchodně. Máte-li zájem, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.


Geko - Profigaraz.cz

Podobné produkty

Řezný kotouč na dřevo 125x22,3 mm, 4 zuby, pro úhlovou brusku
161 Kč bez DPH
195 Kč

Řezný kotouč do dřeva 125x22,3 mm, se čtyřmi zuby, pro úhlovou brusku – GEKO G78126 Speciální kotouč (disk) na řezání dřeva a dalších materiálů na dřevěné bázi (dřevotříska,...

Kód: G78126