Profesionální, dvoukomponentní tmel ("tekutý kov") Petec 25ml

Neohodnoceno
Značka: Petec
Profesionální, dvoukomponentní tmel, tzv. tekutý kov Petec 97425 Balení: 1x zdvojená stříkačka 25 ml Přípravek je určený pro vyplňování a tmelení trhlin, děr, chybně vyvrtaných otvorů, ale i k opravám dílů strojů, karosérií, závitů, potrubí, nádrží apod. Používat ho lze na materiálech jako je železo/ocel, litina, hliník, keramika, beton, dřevo atd. Praktický dávkovač zajišťuje dodržení správného poměru komponentů ve směsi. Po vytvrzení (30 minut) lze tmel ručně i strojně opracovávat – vrtat, frézovat, řezat závity, brousit, pilovat a také přelakovat. Přípravek je odolný proti vodě, benzinu, olejům, alkoholu atd. PETEC Flüssig-Metall je velmi univerzální produkt, které lze používat v profesionální praxi, kde je potřeba větší vrstva naneseného materiálu a vyžaduje se vysoká pevnost. Po slepení předmětů je třeba ponechat lepený spoj v klidu, dokud nezíská plnou pevnost/nevytvrdne. Přetok lepidla z výtokového otvoru se případně otře hadrem napuštěným organickým rozpouštědlem (acetonem apod.). Použité náčiní se před vytvrdnutím lepidla může očistit horkou mýdlovou vodou. Parametry: Báze: epoxidová pryskyřice Barva: černá Teplotní odolnost: až do +120 °C Doba použitelnosti/zpracovatelnosti namíchané směsi: 4 min (při 20 °C) Doba vytvrzení: 30 min Pevnost ve smyku: po 15 min: 1 N/mm2; po 1 h: 10 N/mm2; po 3 dnech: 25 N/mm2 Skladovatelnost: 12 měsíců
Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: 97425
315 Kč 260 Kč bez DPH
Profesionální, dvoukomponentní tmel ("tekutý kov") Petec 25ml
Neohodnoceno
Značka: Petec

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PETEC je středně velká, moderní a prozíravá společnost se sídlem v Schlüsselfeldu v Horních Frankách. Náš rozsáhlý sortiment chemicko-technických výrobků poskytuje našim zákazníkům ty správné produkty pro dokonalé profesionální výsledky.

Již od založení firmy v roce 1991 se zaměřujeme na kvalitu a neustálý vývoj nových technik, které byly klíčem k našemu úspěchu na trhu. Síla vztahů, které máme se zákazníky, znamená, že můžeme nabídnout nadstandardní služby a podporu, systém řízení kvality, certifikované produkty, poradenství v oblasti používání a školení, stejně jako přidanou hodnotu k probíhajícímu vývoji produktů a systémovým řešením.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. 

 

Home - Petec | International