Přístroj na diagnostiku chlazení a topení

Neohodnoceno
Značka: Hubitools

Přístroj pro zkoušení těsnosti systémů chlazení a topení motorových vozidel belgického dodavatele Hubitools s univerzálním adaptérem, čerpadlem a tlakoměrem.

  • zkouška těsnosti systémů chlazení/topení pomocí výkonného ručního čerpadla s hadicí a koncovkou/rychlospojkou pro připojení adaptéru je rychlá a zpravidla lze snadno odhalit netěsnosti těchto systémů,
  • univerzální adaptér nahrazuje klasických individuálních adaptérů pro osobní, dodávkové a nákladní automobily a to jak uzavírací víčka bajonetová i závitová až do průměru 50 mm,
  • přehledný tlakoměr má na stupnici jasně vyznačené zóny tlakového testu,
  • tlak čerpadla 0 - 207 kPa,
  • praktické uložení v plastovém kufříku,
  • vysoká provozní spolehlivost a životnost.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: AB70802
4 966 Kč –5 % 4 717 Kč 3 898 Kč bez DPH
Přístroj na diagnostiku chlazení a topení
Neohodnoceno
Značka: Hubitools
Přístroj na diagnostiku chlazení a topení
4 966 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Belgická společnost Hubitools, která má více než 40 let zkušeností s prodejem inovativního nářadí, se stala klíčovým partnerem v oblasti automobilových a průmyslových oprav. Od roku 2016 navrhujeme a vyvíjíme vlastní "Hubitools Design Products". Tyto nástroje jsou zamýšleny pro techniky, aby jim pomohly s aktuálními problémy, kterým čelí u moderních vozidel. Kromě vlastních patentovaných výrobků jsme dlouhodobým výhradním evropským distributorem několika světových výrobců kvalitního nářadí. Máme také pevné vztahy s dodavateli z celého světa, jejich výrobky vylepšujeme a přizpůsobujeme našemu trhu, čímž se stávají také exkluzivním zbožím.

Hubitools nabízí nejinovativnější a nejkvalitnější nástroje v oblasti specializované mechaniky, diagnostiky a kontroly, kontroly, elektronického testování a značení. 


logo HubiTools