Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO «« / Doprava ZDARMA!

Přípravek na aktivaci a programování ventilů TPMS, čeština, s kabelem a nabíječkou - VDO

Neohodnoceno
Značka: VDO

Jednotka pro aktivování a naprogramování jednotek TPMS, univerzální pro všechny značky, software v češtině – VDO Continental TPMS Go 2910002043900

Určeno pro práci se všemi snímači monitorujícími tlak v pneumatikách. Zobrazuje všechna relevantní data ze senzorů: ID, tlak, teplota, stav baterie.

 

Jednoduché ovládání pomocí několika tlačítek, údaje se zobrazují na podsvíceném 2,8“ displeji. Výběr z 23 jazyků včetně češtiny a slovenštiny. Snadná aktualizace pomocí softwaru dostupného na webu.

 

Systém TPMS (Tire Pressure Monitoring System) představuje od 1. listopadu 2012 povinnou součást výbavy nově homologovaných vozidel kategorie M1, od 1. listopadu 2014 musí mít tento systém všechna nová vozidla v EU.

 

Obsah dodávky:
- programovací přístroj / diagnostika
- USB kabel
- univerzální nabíječka
- USB flash disk se softwarem a instrukcemi

 

Kvalitní produkt společnosti VDO Continental.

Dostupnost U dodavatele
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kód: 11201771
15 512 Kč 12 820 Kč bez DPH
Přípravek na aktivaci a programování ventilů TPMS, čeština, s kabelem a nabíječkou - VDO
Neohodnoceno
Značka: VDO

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: TPMS senzory a ventily
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Continental se značkou VDO vyvíjí průkopnické technologie a služby pro udržitelnou a propojenou mobilitu osob a jejich zboží. Tato technologická společnost, založená v roce 1871, nabízí bezpečná, efektivní, inteligentní a cenově dostupná řešení pro vozidla, stroje, dopravu a přepravu. V roce 2022 dosáhla společnost Continental obratu 39,4 miliardy eur a v současné době zaměstnává přibližně 200 000 lidí v 57 zemích a na 57 trzích.

Správa informací a inteligentní dopravní systémy jsou jádrem obchodní oblasti Vehicle Networking and Information (VNI), která poskytuje širokou škálu produktů pro velmi různorodá vozidla. Portfolio výrobků zahrnuje přístrojové desky, multifunkční displeje a head-up displeje, řídicí jednotky, elektronické vstupní systémy do vozu a informační systémy o pneumatikách, rádia, informační a zábavní systémy, vstupní zařízení a ovládací panely, klimatizační jednotky, telematická řešení a služby, software i kokpity. Společnost Interior zaměstnává po celém světě více než 47 000 lidí a v roce 2018 dosáhla obratu přibližně 9,7 miliardy eur.

VDO DÍLY MOTORU VÝFUKOVÉ SYSTÉMY | Autorozvody.cz