Poštovní schránka na dopisy, horní vhoz, hnědá - MARS 6184H

Neohodnoceno
Značka: MARS Svratka

Schránka na dopisy a poštu, plechová uzamykatelná, horní otvor pro vhazování, hnědý lak – MARS Svratka 6184H

Standardní schránka k domu na dopisy, noviny a další podobné zásilky, s moderním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravu. Velký otvor pro vhazování je dobře krytý, dvířka jsou přes celou šíři schránky a usnadňují vybírání obsahu bez rizika jeho poškození.

Uzamykání na klíček zvyšuje bezpečnost.

 

Technické parametry:

- rozměr: 290 x 380 x 100 mm

- velikost vhazovacího otvoru: 280 x 32 mm

- hmotnost: 2,65 kg

- materiál: Fe-Zn plech, lakovaný práškovým plastem

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Možnosti doručení
Kód: 6184H
902 Kč 745 Kč bez DPH
Poštovní schránka na dopisy, horní vhoz, hnědá - MARS 6184H
Neohodnoceno
Značka: MARS Svratka

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma MARS Svratka je tradičním výrobcem kvalitního dílenského vybavení a příslušenství. V nabídce má především boxy na nářadí, závěsné děrované panely, nářaďové držáky nebo skříně, sortiment obsahuje i přenosné montážní kufry či dílenské stoly.

Počátek dnešní společnosti MARS Svratka lze vysledovat až do konce 19. století, kdy Jan Berounský založil podnik vyrábějící kovové zboží a petrolejové lampy značky Mars. Do sortimentu firmy během let spadaly kromě kovových výrobků například také traktorové sedačky, po revoluci roku 1989 se ale opět specializuje na kovovýrobu, kde se díky zkušenostem a tradici velmi rychle etabluje jako producent kvalitních a promyšlených výrobků. O úspěšnosti těchto snah svědčí kromě řady spokojených zákazníků také zisk Certifikátu řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, který pravidelně audituje renomovaná společnost TÜV.