Pneumatický zvedák měchový 3 t, pojízdný, 145-400 mm - SATRA

-5%
Novinka
Doprava zdarma

Výrobce SATRA

Kód produktu S-ABJ3


Dostupnost Do 2 týdnů
U dodavatele - odesíláme obvykle do 8-14 pracovních dní.


Původní cena 5 387 Kč

Cena bez DPH 4 229,80 Kč

Cena s DPH 5 118 Kč


+ -

Popis výrobku


Pneumatický balonový hever „sněhulák“, nosnost 3000 kg, pojízdný s kolečky – SATRA S-ABJ3

Zvedák se vzduchovým polštářem pro zdvihání osobních a menších užitkových aut. Snadno se obsluhuje a díky dvojici koleček přesouvá. Bezpečnostní ventil brání pádu zdvihaného břemene.

 

Technické parametry:

- maximální nosnost: 3 tuny

- minimální výška zdvihu: 145 mm

- maximální výška zdvihu: 400 mm

- průměr vzduchového polštáře: 270 mm

- pracovní tlak: 6-12 bar

- vybaveno bezpečnostním ventilem

- dvojice koleček pro snadné převážení

- skládací rukojeť zmenšuje rozměry při skladování

Měchový zvedák pro autoservisní, pneuservisní i dílenské využití. Díky nafukovacímu vzduchovému polštáři je zdvihání břemene velmi rychlé a pohodlné: po připojení na zdroj stlačeného vzduchu (např. kompresor) a otevření ventilu se vak nafoukne a vozidlo zvedne. Není tedy třeba pumpování jako u standardních heverů. 3tunová maximální nosnost postačuje na osobní a dodávková auta, Off-road, SUV apod.

Snadné a bezpečné použití: zvedák má vstupní a výstupní ventil. Automatický zpětný ventil ovládá pouze obsluha. Všechny ovládací prvky jsou umístěny na rukojeti v dobrém dosahu obsluhujícího mechanika. Měch je vyroben z vyztužené gumy, vnitřní vodicí pouzdra zajišťují stabilitu při zdvihání. Gumová podložka na opěrném místě brání nechtěnému pohybu břemene a jeho případnému poškození.

Snadné přemisťování a skladování díky páru optimálně velkých koleček a dvoudílné rukojeti zakončené ergonomicky tvarovaným madlem.