Pneumatický rázový utahovák 3200 Nm 1"

Neohodnoceno
Značka: Golemtech

Pneumatický rázový utahovák pro nasazení např. v nákladních pneuservisech pro montáž a demontáž kol.

 

Hlavní výhody:

- zabudovaná regulace rychlosti

- odnímatelné boční madlo

- pravý/levý chod

 

Technické parametry:

- vývod 1"

- max. utahovací moment: 3200 Nm

- spotřeba vzduchu: 1132 l/min

- pracovní tlak 8 bar

- hmotnost 15 kg

 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: PN05
13 090 Kč 10 818 Kč bez DPH
Pneumatický rázový utahovák 3200 Nm 1"
Neohodnoceno
Značka: Golemtech

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Golemtech nabízí kvalitní stroje za výhodné ceny, ale také spolehlivého partnera pro vaše dlouhodobě úspěšné podnikání. Jako jeden z nejsilnějších dodavatelů zařízení pro vybavení autoservisů a vybavení pneuservisů, poskytujeme našim zákazníkům zázemí silné společnosti, kvalitní záruční i pozáruční servis a odbornou technickou podporu.

Před lety jsme začali s vlastním náročným vývojem a úpravami dle požadavků zákazníků a výrobky neustále zdokonalujeme za použití moderních 3D konstrukčních programů pro modelování a simulaci. 

Cílem vývoje je maximální zjednodušení konstrukce strojů pro dosažení minimální možné poruchovosti funkčních celků a tím snižování nákladů na údržbu a provoz strojů po dlouhé roky.

Naše společnost začala dovozem výrobků na přímou objednávku zákazníků v roce 2002. Nebyli jsme však vždy spokojeni s provedením a kvalitou výrobků a proto jsme se rozhodli vydat vlastní cestou a jako jedni z prvních na českém trhu začít budovat vlastní značku výrobků řady Golemtech s přesně definovanými hodnotami spolehlivosti a vysoké užitné hodnoty a tím vyniknout na českém trhu.

Golemtech